CİNSEL İSTİSMARDAN TUTUKLANAN CS:GO YAPIMCISININ CEZASI BELLİ OLDU !

 

Counter Strike oyununun ortak yapımcılarından olan Jess Cliffe , bir çocuğu cinsel olarak istismar ettiği iddiası ile tutuklanmasının ardından , Jess Cliffe hakkında 150 bin dolar kefalet ile serbest bırakılması kararı alındı.

36 yaşında olan Jess Cliffe , 16 yaşında olan bir kız ile para karşılığı seks yaptı. Washington eyalet Çapa elit escort yasalarına göre reşit olmayan kişiler ile cinsel ilişkiye girmek çocuk istismarı olarak kabul ediliyor. Bu sebeple mahkeme Jess Cliffe hakkında 150 bin dolar kefalet ile salıverilme kararı aldı.

Jess Cliffe’in mahkemede , 16 yaşında olan kız ile birkaç kez ilişkiye girdiği de ortaya çıktı. Savunmasında ise yetişkinler ait olan bir web sitesinde tanıştıklarını ve yaşı ile ilgili bir bilgisi olmadığını söyleyen CSGO oyun yapımcısını  yaptığı savunma kurtarmaya yetersiz kalacak gibi duruyor.

Valve şirketi , Counter Strike’nin ortak yapımcısı olan Jess Cliffe’yi yaşanan durumlardan sonra askıya aldı. 150 bin dolar ile serbest bırakılan Cliffe , Aay sonu yeni yapılacak olan mahkeme sonrasında daha büyük cezalarla da karşılaşabilir. Ayrıca mahkemenin sonlanmasından sonra ise Cliffe’in çalışmakta olduğu CSGO oyununun yapımcı şirketi olan Valve ile ilgili geleceği de netleştirilecek.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Valve CSGO Hilelerini Banlıyor!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478