Call of Duty: Mobile Ön Kayıt Süreci Başladı!

Activision şirketinin mobil platformlara da taşınmış olduğu efsanevi oyun olan Call of Duty mobile ‘nin ön kayıtları başladı.

Oyunsever dünyasında favori olarak kabul edilen Call of Duty, bilgisayarlardan ve konsollardan sonra mobil cihazlara da geliyor. Activision şirketinin geliştirdiği Call of duty Mobile bu senenin sonlarında ücretsiz olarak Android ve iOS cihazlara gelecek.

Oyunun halka açık betasının ön kayıtları bugün itibari ile başladı. Oyunun çıkış tarihi ise 2019 sonlarında  çıkacağı düşünülürse, daha önümüzde uzun bir zaman dilimi olduğunu görebiliyoruz. Fakat oynamak için sabırsızlananlar var ise ön kayıt yaptırarak oyunun kapalı betasına erişebilirler.

Kapalı betanın ön kayıtları Kuzey ve Günay Amerika, Avrupa ve diğer bölgeler için şuan itibariyle açılmış durumda. Oyunun bu beta sürümü ise yaz aylarına kadar yayınlanmayacak ve dolayısı ile herkes bundan faydalanamayacak. Oyunun beta sürümüne ön kayıt yaptırmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Call of duty yeni oyunu Oyun tamamiyle ücretsiz olacak, fakat oyun içerisinde parayla satın alınabilen eşyaların olacağı da yayınlanan yazılar arasında mevcut. Gerçek para ile satın alınabilecek olan bu eşyaların, oyuncuların silahlarını ve karakterlerini süslemek için olacak eşyalardan olduğu tahmin edilmekte.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Call of Duty Mobile Beta Süreci Başlıyor – OyunPixel1 sene önce
  • […] Call of Duty: Mobile Ön Kayıt Süreci Başladı! […]

  • Heavy Rain, Beyond: Two Soul ve Detroit: Become Human sistem gereksinimleri2 sene önce
  • […] Call of Duty: Mobile Ön Kayıt Süreci Başladı! […]

Sıradaki içerik:

Yeni iMac ve iMac Pro tanıtıldı! İşte özellikleri!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478