Call of Duty Mobile Battle Royale Haritası Ortaya Çıktı

Kısa bir süre önce Activision ve Tencent tarafından duyurulan Call of Duty Mobile merakla beklenen o özellik ile birlikte geliyor. Call of Duty Mobile Battle Royale haritası ortaya çıktı. 

Geçtiğimiz haftalarda Call of Duty oyununun yapımcısı olan Activision ve Çinli oyun şirketi Tencent tarafından bir açıklama yapılmıştı. Yapılan açıklamada PC ve konsol kullanıcılarının büyük bir beğeniyle oynadığı Call of Duty oyununun mobil sürümünün çıkacağı söylenmişti. Oyunun mobil sürümünün ne zaman geleceği bilinmezken şimdi de Call of Duty Mobile’ın Battle Royale modu sızdırıldı. 

Call of Duty Mobile Beta Süreci Başlıyor

Call of Duty oyunlarından farklı olarak TPS olarak oynanabilen Call of Duty Mobile’ın battle royale modu PUBG Mobile’a karşı başarı elde edebiliyor. Sızdırılan COD Mobile haritası ne Nuketown ne Sakura ne de Crash haritalarına benziyor. 

Call of Duty Mobile Battle Royale Haritası Neler Sunuyor?

COD Mobile’ın Battle Royale modu için sıfırdan harita tasarlayan geliştiriciler, haritanın gerçek hayatta Çin ile Kırgızistan arasında bulunan bir bölge olduğunu belirtti. Oldukça fazla bölge içeren harita görünüşe göre mobil oyuncuların daha önce görmedikleri büyüklükte olacak. Diğer bir yanda ise oyunun ve geliştiricilerin bu harita desteğini başarılı bir şekilde sunup sunamayacağı merak ediliyor. 

COD Mobile’ın mobil cihazlarda en çok gelir elde eden Fortnite ve PUBG Mobile’ı tahtından edip edemeyeceğini ise zaman gösterecek. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Yeni Call of Duty Oyunu Modern Warfare Duyuruldu | OyunPixel.com1 sene önce
  • […] Call of Duty Mobile Battle Royale Haritası Ortaya Çıktı […]

  • Yeni Call of Duty Oyununun Adı Call of Duty Modern Warfare Oldu1 sene önce
  • […] Call of Duty Mobile Battle Royale Haritası Ortaya Çıktı […]

Sıradaki içerik:

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Uber işi bitti dedi!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478