Call Of Duty Mobil Versiyonu 1 Ekimde Bilgisayarlarda Da Oynanabilecek

Mart ayında düzenlenen GDC etkinliğinde Tencent  Games ve Activision firmaları, Call Of Duty mobil (COD) versiyonunu duyurmuştu. Bu duyuru oyuncularda heyecan yaratmıştı . Oyun dünyasının efsanesi COD’un mobil cihazlara çıkmasına sayılı günler kala GameLoop firması,  Call of Duty Mobil‘i Bilgisayar da (PC) oynamak isteyen oyuncuları da sevindirecek bir haber paylaştı.

 

Call Of Duty Mobil’in Çıkış Tarihi Belli Oldu

Mayısta oyunun test sürümü  oyuncuların beğenisine sunulan COD’un çıkış tarihi belli oldu. “Call of Duty ne zaman çıkacak” sorularının yanıtı Tencent games ve Activision tarafından yapılan ortak açıklamayla son buldu. COD: Mobil’in 1 Ekim’de Android ve İos cihazlarda  ve simulator ile bilgisayarda yayınlanacağı belirtildi.

Oyunun Özellikleri ve Karakterler

Activision firması oyunlarını bilgisayar ve konsol sürümlerindeki gibi alışılanın aksine, mobil sürümlerini ücretsiz olarak sunacaklar. COD serisine aşina olan oyuncuların yakından tanıdığı karakterler ve oyun modları’nın dışında, mobil sürümlerinde 100 kişilik Battle Royale modu da olacak.

COD Mobil’de Takım ile ölüm maçı, Üstünlük kurma, Silah arama modu ve Ara yok et  modları bulunacak. Tabi bu modlara daha sonradan eklemeler gelecektir herkesin sevdiği Zombi modu gibi. Oyunda  Hijacked, Crash ve Nuketown gibi  efsaneleşmiş haritalarda yer alacak.

Ayrıca oyunda Modern Warfare’den Kpt. Jon Price,  “Soap” John MacTavishModern Warfare II’den “Ghost” Simon  Riley,  Ghosts’dan Thomas Merric, Black Ops 2’den “Seection” David Mason ve Black Ops’dan Alex Mason gibi ikon karakterler yer alacak.

 

TOPLAM DEĞERİ 80 TL OLAN OYUNLAR ÜCRETSİZ !

 

Mobil COD Versiyonunu 1 Ekimde Bilgisayarda Klavye ve Fare İle Oynayabilirsiniz

GameLoop, Pc oyuncularının, bilgisayar üzerinden Call Of Duty: Mobil’i(CODM) oynayabileceklerini açıkladı. Gameloop, CODM oyuncularının ufak telefon ekranlarından ziyade, bilgisayarlarda büyük  ekran ile sınırları aşmasına aynı zamanda oyuncuların daha geniş görüş alanı elde etmelerine olanak sağlayacaktır. Ayrıca klavye ve fare desteği sayesinde daha kolay nişan alınmasını gerçekleştirecek ve bilgisayarda, mobil cihazlardan daha fazla keyif alınacaktır.

1 Ekimde App Store ve  Play store üzerinden COD Mobil’i indirebilirsiniz. Ayrıca callofduty.com/mobile adresinden oyuna erken kayıt yaptırabilirsiniz.

Oyunu Bilgisayar üzerinden oynamak istiyorsanız. gameloop.fun/detail/codmobile/index.html?adtag=default adresinden simulatöru indirerek 1 Ekimden itibaren oynayabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

TOPLAM DEĞERİ 80 TL OLAN OYUNLAR ÜCRETSİZ !

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478