Call Of Duty: Black Ops 4’e Battle Royale Gelebilir

  • Call Of Duty Black Ops 4 normal kaynaklar yerine multiplayer ve zombies modu üzerine odaklanacak.
Call Of Duty: Black Ops 4, projenin durumu hakkında bilgi sahibi olan kaynaklara göre, geleneksel bir tek oyunculu hikaye modu içermiyor. 
Yorum için ulaşıldığında, bir Activision sözcüsü “Biz söylentilere ve spekülasyonlara yorum yapmıyoruz. 17 Mayıs’ta Black Ops 4’ü ortaya çıkarmak için sabırsızlanıyoruz. ” Diye konuştu.
  • Anonimlik talep eden kaynaklar, Black Ops 4’ün yayınlanma tarihi yaklaştıkça, tek oyunculu hikayesini geliştirmenin tamamlanmayacağı açıkça ortaya çıktı. Bir kaynak, Treyarch’ın Black Ops 4’ün genişleyen çok oyunculu ve dizinin popüler Zombies modundaki gelişimine odaklandığını söyledi. Kaynak, tipik tek oyunculu hikayesinin deneyimi için potansiyel bir stand-in olarak işbirliği modları üzerinde bir vurgu açıkladı.

  • 2003 yılında geliştirici Infinity Ward tarafından oluşturulan Call of Duty Franchise, ilk olarak tek oyunculu hikaye modu etrafında beğeni topladı. Stüdyo, Xbox 360 ve PlayStation 3’ün yaşam döngülerinin erken dönemindeki ek güçlerinden yararlanarak, sinemanın diğer birinci şahıs atıcılarının üzerinde yer alan sinematik, doğrusal ve yoğun şekilde yönetilen misyonlar üretti. “No Russian”, 2009’da Call of Duty: Modern Warfare 2’nin bir havalimanında çekim yapan tartışmalı misyonu, oyunlarda en kötü şöhretli ve ikonik tek oyunculu anlardan biridir.
  • Ancak, seri her yıl yinelenen popülerlik ile büyüdüğü için, çok oyunculuyla giderek daha fazla eşanlamlı hale geldi. Activision’ın desteğiyle Call of Duty, büyük salonları ve festivalleri dolduran büyük bir esport oldu. Son yıllarda, Activision, PC kullanıcılarının tek oyunculu ve çok oyunculu modları ayrı ayrı indirmelerine izin verdi.

  • Black Ops serisi, 2010’da orijinal girişinden bu yana Treyarch tarafından yönetiliyordu, ancak Black Ops dahil Call Of Duty oyunları Call of Duty: Infinity Ward, Sledgehammer Oyunları, Raven Yazılımı ve Belli Yakınlık gibi diğer stüdyoların desteğiyle üretiliyor. Black Ops serisi, 1960’lardan 2060’lara uzanan, Soğuk Savaş entrikalarını çok uzak olmayan geleceğin tekno-paranoyasına karıştıran, devam eden ve büyük ölçüde övülen bir öyküye sahipti. Black Ops 4 serisi, Modern Warfare üçlemesini aşarak Call of Duty serisinde en uzun süredir çalışan alt bölge haline getirecek.

  • Black Ops 4’ün sloganı, “farkındalığınızı unutun”, bu dizinin zihin kontrolü ile hayranlığına değiniyor. Her ne kadar belki de hayranlara bir mesaj olarak iki katına çıkmış olsa da, tam bir Call of Duty oyunu yapan şeyleri yeniden gözden geçirmeleri için onları cesaretlendiriyorlar.
  • Activision’ın bu yılki tek oyunculu kampanyayı, Call of Duty: Modern Warfare 2, Charlie Intel ve Eurogamer’ın orijinal oyunun çok oyunculu bileşeni olmadan piyasaya sürüleceğini bildirdiği bir remaster şeklinde sunması bekleniyor.
  • Call Of Duty: Black Ops 4’ün 12 Ekim 2018’de PlayStation 4, Windows PC ve Xbox One’da yayınlanması planlanıyor. Activision, 17 Mayıs’taki bir açıklamada Black Ops 4 hakkında daha fazla bilgi ortaya çıkaracak ve bu Haziran ayında ek bilgi paylaşması bekleniyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Ücretsiz Steam Kodu ”WIN THE GAME!”

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478