‘Burnout Paradise: Remastered’ ÇIKTIĞI AN İNDİRİME GİRDİ !

2008 Yılında piyasaya sürülmüş olan ve oyuncuları tarafından da çok fazla beğenilen yarış konseptli oyun olan Burnout Paradise , 2018 yılında Remastered versiyonu ile tekrar oyunlarla buluştu.

2008 Senesinde oyuncular için ilk kez piyasaya sürülmüş olan ve fazlasıyla büyük beğeni alan yarış oyunu Burnout paradise’ın geçtiğimiz günlerde ‘remastered’ sürümü çıktı. 2018 yılında çıkan bu oyun PSN ve XBox’larda çıktığı an indirime girmiş durumdaydı fakat PSN ve XBox Türkiye, bu indirimi şu an bizler için yapmamış durumda.

Electronic Arts’a bağlı bir stüdyo olan Criterion Games’in oyunu, 16 Mart 2018 tarihinde satışa sunuldu. Oyunu PC, Xbox One ve PS4 üzerinden oynayabilirsiniz. Burnout Paradise Remastered, orjinal oyunun yanında ek içerikler de sundu. Ayrıca oyun PS4 Pro ve Xbox One X’de 4K 60 FPS ile çalışabiliyor.

Elektronic Arts’a bağlı Criterion Games stüdyosunun oyunu , 16 Mart 2018 tarihinde satışa sunuldu. Oyunu PC,Xbox one ve Playstation 4 üzerinden oynayabilirsiniz. Burnout Paradise ‘REmastered’ orjinal oyunun yanında ek paket içerikleri yani DLC’ler de sundu. Ayrıca oyun PS4 Pro ve XBox One X’de 4K 60 FPS ile çalıştırılabiliyor.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

” Guacamelee ! 2 ” YAKINDA BİLGİSAYARDA OYNANABİLECEK !

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478