Bu Hafta Vizyona Girecek Yeni Filmler – 25 Ocak

Bu hafta sinemalarda vizyona girecek filmleri sizler için toparladık. Komediden aksiyonuna,Korkudan drama 25 ocak haftasında çıkacak filmler.

Bu Hafta Vizyona giren filmler ;

1. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 : Gizli Dünya

Vizyon tarihi : 25 Ocak 2019 (1s 34dk)
Yönetmen:  Dean DeBlois
Oyuncular: Jay Baruchel, America Ferrera, F. Murray Abraham
Film Türü :  Animasyon, Macera
Ülke   : ABD

Hicks,Vikinglerin ilk ejderya eğitmeni olmuştur ve ejderhalar ile insanlar arasındaki sıkıntıları arka plana atıp barışı sağlama görevini başarı ile tamamlamıştır.Ejderhası Dişsiz ile kazanmış oldukları bu barış. Dişsiz Ejderhanın yeni keşfi ile bütün önemini kaybeder.  1baiser.com Dişsiz o an tükenmiş olduğunu sandığı kendi soyuna mensup bir ejderha keşfeder.Ve bu dişi ejderya çok vahşi ve zorlu durumdadır.Tehlike bir kere daha kapıya dayanmış olduğunda Hick‘in otoritesi denendiğinde, Ejderha da binicisi de kendi türlerini korumak için kararlar vermek zorunda kalacaktır…

2. Aslı Gibidir

Vizyon tarihi  :25 Ocak 2019
Yönetmen : Ali Yorgancıoğlu
Oyuncular: Aslı İnandık, Nazlı Tosunoğlu, Tuna Orhan
Film Türü : Komedi
Ülke : Türkiye

Aslı gibidir, Çocukluktan beri oyuncu olmanın hayalini kuran genç bir kızın yaşadıklarını konu edinmiş bir film.Genç bir kız olan başrol oyuncusu Aslı, yıllardır oyuncu olmanın peşindedir ve bunun hayalini kurmaktadır. Ailesine çok fazla bağlı olan genç kız onların da isteğini geri çevirmeyip, ilk üniversite tercihini ailesinin isteğine göre belirler.Fakat Hayallerinden asla vazgeçmez ve kendi hırsı ile yeniden sınava hazırlanıp ikinci üniversite olarak,Özel bir okulun konservatuvar oyunculuk bölümünü kazanır.Çocukluk hayaline adım adım yaklaşmış olan Aslı’nın bu güzel başarısı aile içerisinde tepkiye sebep olur.Aslının ailesi kızlarının oyuncu olmasını istemedikleri için, ona kesinlikle destek olmayacaklarını söylerler. Ne olursa olsun Aslı konservatuvarda okumaya kararlıdır ve bunun için ne yapacağını düşünürken, kendisini hiç bilmediği garip bir dünyanın içinde bulur. “Dublörler Kulübü‘ne adımını atmış olan Aslı, burada bir yandan okulda devam etmek için para kazanırken bir yandan da yeteneğini sergileme imkanını bulur. Adeta ikinci ailesi olduğu “Dublörler Kulübü‘nde ” hayatını en güzel maceralarını yaşayan Aslı’nın hayatı, Aşk ile karşılaştığında bambaşka bir durum içine girer.

3. Olacak İş Değil

Vizyon tarihi  :25 Ocak 2019 (1s 58dk)
Yönetmen  :Neil Burger
Oyuncular: Kevin Hart, Bryan Cranston, Nicole Kidman
Film Türü : Komedi, Dram
Ülke  : ABD

Eski zamanlarda bir mahkum olan Dell, Şartlı tahliye edilişinin sonrasında, hayatını sürdürmek için yeni iş arayışlarına girer. Kendisini sürekli olarak yanlış iş görüşmelerinde bulunan Dell, bir türlü istediği tarzda bir iş bulamaz.Bu sırada da Paris’te hayatını sürdüren bir iş adamı olan Phillip, sağlık problemleri sebebiyle kendi işlerine yardım sağlayacak bir yardımcı aramaktadır.Phil, iş görüşmesine gelen Dell‘in ters ve saygısız tavırlarından hoşlanınca aradığı kişiyi bulduğunu düşünür. Personel şefi Yvonne,Dell’in işe alınmasına karşı çıksa da engel olamamaktadır. Farklı karakterlere ve dünyalara sahip olan ikili birlikte zaman geçirmeye başladıkça,birbirlerinden birçok şey öğrenecek ve kısa bir zaman dilimi sonrası Phil  ve Dell arasında beklenmedik bir dostluk başlayacak.

4. Zaman Yolcuları

Vizyon tarihi : 25 Ocak 2019
Yönetmen :Andrew Bowler
Oyuncular: Asa Butterfield, Sophie Turner, Skyler Gisondo
Film Türü : Bilimkurgu, Komedi
Ülke :  ABD

Zaman yolcuları , eski sevgilisi ile ilişkisini düzeltmek için bir zaman makinesi üretmiş olan genç bir adamın hikayesini konu eden ilginç bir film.Fizik öğrencisi olan Stillman, Sevgilisi Debbie ile ayrıldıktan sonra kendisini bir türlü toparlayamamaktadır.Genç adam Stillman, ilişkilerini düzeltip yeniden bir araya gelmenin yollarını ararken, aklına farklı bir fikir gelir ve bir zaman makinesi icat etmeyi planlar ve bu sayede Debbie ile ilişkilerinin başladığı güne geri dönecek ve bütün hatalarını telafi etme imkanı bulabilecektir.Üzgün ve kırık kalpli olan fizik dehası, zaman mekinesini üretip,arkadaşı Evan‘ı da yanına alarak zamanda yolculuk yapar. Stillman‘ın eline büyük bir fırsat geçmiştir.bütün herşeye en baştan başlayan stillman, Yaptığı hataları acaba telafi edebilecek midir ?

5. Kefernahum

Vizyon tarihi :25 Ocak 2019 (2s 0dk)
Yönetmen : Nadine Labaki
Oyuncular: Zain Al Rafeea, Cedra Izam, Nadine Labaki
Film Türü : Dram
Ülke  : Lübnan, Fransa

Lübnan & Fransa ile ortak yapım olan bir dram filmi.Aslen Lüblanlı olan Zain‘in hikayesini anlatıyor.Kefernahum Zain‘in sıradan küçük bir çocuktan,kendisini istismar etmekte olan ailesine baş kaldırıp kaçan,zekası ve pratikliği ile sokaklardaki savaştan galip olarak çıkan ve kendisine yapılmış olan haksızlıklar karşısında dimdik duran,12 yaşındaki genç bir delikanlıya dönüşümünü gözlerimizin önüne seriyor.Bu ilerleyen süreçte Zain hayat mücadelesi de vermekte,Etipyopyalı mülteci olan Rahil ve onun bebeği Yonas‘a göz kulak olmakta.Şiddet suçundan hapse giriyor ve mahkemelerde adalet arıyor.Nedine Labaki’nin yönettiği Kefernahun filminde başrolü ise Zain Al Rafeea üstlenmekte.Filmin sernaryosunda ise yönetmen ile birlikte Michelle Keserwany ve Jihaad Hojeily‘nin imzası bulunmakta.Prömiyerini Cannes Film Festivalinde  gerçekleştirmiş olan film bir çok uluslararası film festivallerini dolaştı.Cannes festivalinden 3 ödülle dönmüş olan film Altın Palmiye ödülü için de adaylık sahibi durumda.

 

 

6. BTS World Tour: Love Yourself in Seoul

Vizyon tarihi  :26 Ocak 2019 (2s 10dk)
Yönetmen : Big Hit Entertainment
Oyuncular: BTS, J-Hope, Jeong-guk Jeon
Filmi Türü :  Concert
Ülke : Güney Kore

BTS Dünya Turu : Love Yourself in Seoul , Güney Kore’nin popüler müzik grubu olan BTS’in konser görütülerini beyaz perdeye aktarmakta.Filmde ise J-Hope, Jeong-guk Jeon, Nam-joon Kim, Seok-jin Kim, Tae-Hyung Kim, Ji-min Park ve Suga’dan  oluşmakta olan grup üyelerinin “Love Yourself” adını koydukları dünya turunun ilk ayağı olan Seul Olimpik Stadyumunda verdikleri konser performansları yer almakta.

 

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Ücretsiz Steam Kodu “Deponia: The Complete Journey”

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478