Bu Hafta İzlemeniz Gereken 10 Yeni fragman

THE PREDATOR

  • Bu fragman THE PREDATOR’un bu ay ki çıkmadan önceki son fragmanı. 14 Eylül’de çıkıyor.

TRUE DETECTIVE

  • True Detective, çok sert bir ikinci sezondan sonra geri dönüyor ve bu sefer, farklı zaman çizelgeleri arasında atlama yapan Mahershala Ali’nin üç versiyonu için dedektiflik ekibi ekibinden ayrılıyor. Ocak ayında başlıyor.

I THINK WE’RE ALONE NOW

  • Bir zamanlar apocaliptik bir olayın ardından medeniyeti yok eden Peter Dinklage ve Elle Fanning, Dünya üzerindeki son insanlardan ikisi. Ama bu bir hayatta kalma hikayesi değil: birlikte sıkışmış, yalnız, stresli ve sır saklamayan iki kişinin hikayesi. Heyecan verici görünüyor ve olması gerekiyor – The Handmaid’s Tale’in ilk bölümlerinde yaptığı çalışmaları nedeniyle Emmy ödülünü kazanan Reed Morano’dan geliyor. 14 Eylül’de çıkıyor.

FIRST MAN

  • Damien Chazelle’in bir sonraki filmi Neil Armstrong’un aya dönüşü hakkında. Ama gerçek bir hikaye olmasına rağmen, gerçek bir ölüm ve başarısızlık tehdidiyle herkesin ilgisini çeken bir bilimkurgu filmi gibi daha çok ortaya çıkıyor. Ayrıca, sinematografi sadece çarpıcı. 12 Ekim’de çıkıyor.

THE FIRST

  • First Man ortaya çıkmadan sadece bir ay önce Hulu, ilk astronotların Mars’a yöneldiğini anlatan The First isimli ilk filmi çıkarır. Gösteri, zorunlulukla bir dokunak bilim kurgu, ama büyük ölçüde gerçek dünyada bir drama olarak temelli görünüyor. Elbette, bu konuyla, olayların sonunda gideceği birçok yol vardır, bu da onu biraz daha ilgi çekici kılar. 14 Eylül’de çıkıyor.

MY BRILLIANT FRIEND

  • HBO, Elena Ferrante’nin 2012 romanını bir diziye uyarladı ve harika görünüyor. Gösteri (ve kitap) iki genç kızdan sonra başlıyor, daha sonra yaşlandıkça nasıl birbirlerinden uzaklaştıklarını ve yeniden bir araya geldiklerini görüyorlar.

BLACK PANTHER’S QUEST

Disney XD’nin Avengers gösterisi her sezon odaklandığı şeyi değiştiriyor. Ve beşinci için, şov, Shuri’nin onu kızdırması için bolca zamanı olan eğlenceli bir maceraya benzeyen şey için Kara Panter’e odaklanıyor. Filmin muazzam başarısı göz önüne alındığında, bu sezon bazı yeni hayranları toplamasına yardımcı olacak oldukça güzel bir zamanlama ile çarpıyor. 23 Eylül’de başlıyor.

MUSEO

Museo, 1985’te Meksika Ulusal Antropoloji Müzesi’nden 100’den fazla eserin soygununu çeken iki hırsızdan biri olarak Gael García Bernal’ı canlandırıyor. Bu fragman, filmin işleri çok ciddiye almadığı gerçeğini açıkça ortaya koyuyor. aynı zamanda genellikle atlanan bir şeyi de kapsayacak şekilde yönetmeyi başarır: Bir soygunun gerçekte nasıl kar elde edeceği değişebilir. Film bu ayın sonunda çıkmaya başladı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Nautilus, Okyanus Keşiflerini Canlı İzlemenizi Sağlıyor

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478