Borderlands 3 Oyun İçi Görselleri Yayınlandı

Uzun süredir beklenen oyun olan Borderlands 3 oyunu çıkış tarihi yaklaştı. Yaklaşan çıkış tarihinin yanında oyun severlerin heyecanını arttıracak olan Borderlands 3 oyun içi görselleri yayınlandı. 

Oyun severlerin büyük bir heyecanla beklediği birinci şahıs nişancı oyunlarının başında gelen Borderlands 3 oyunu eylül ayında oyun severlerle buluşacak. Oyununun çıkış süresi ile ilgili geri sayım devam ederken, oyun geliştiricileri oyun içerisinden bazı görseller paylaştı. Oyun ile ilgili paylaşılan bu görseller oyunun grafiklerinin kalitesini gözler önüne serdi. 

Gearbox Software tarafından geliştirilen ve 2012 yılında çıkmış olan Borderlands 2 oyununun devamı olacak olan Borderlands 3 oyununun çıkış tarihi 13 Eylül 2019 olarak açıklanmıştı. Oyunun çıkış tarihine kısa bir süre kala oyunun geliştiricisi oyuncuların heyecanını arttıracak yeni bir hamle yaptı. Gearbox Software Borderlands 3 oyun içi görsellerini yayınladı. Paylaşılan görsellerde oyunun sahip olduğu görsellerin yanında oyunun heyecan dolu atmosferi de dikkat çekiyor. 

Borderlands 3 Tanıtım Videosu Yayınlandı

Oyuncuların dilediklerinde tek oyuncu dilediklerinde ise çoklu oyuncu olarak oynayabilecekleri Borderlands 3 oyununun hikaye modu 35 saat oynanış süresi sunacak. Epic Games üzerinde sayışa sunulcak olan Borderlands 3 oyunu; Standart Edition, Deluxe Edition ve Super Deluxe Edition olmak üzere 3 darklı sürümle oyun severlerin karşısına çıkacak. Oyunun farklı sürümleri elbette ki oyun karakterlerine ait olacak özel kostümler ve silah kaplamaları içerecek. İşte Borderlands 3 oyununun paylaşılan oyun içi görselleri. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Cyberpunk 2077 Filmi İçin Oyunun Yapımcısı Açıklama Yaptı

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478