Blizzard’dan World of Warcraft Classic İçin Hata Açıklaması

Oyun severlerin büyük bir beğeniyle oynadığı World of Warcraft oyunu, yıllar içince geliştirilmiş ve nesiller değişse de oynama zevki değişmeyen oyun olmuştu. Yıllar içinde değişen WoW oyunun klasik sürümü öncesi Blizzard’dan World of Warcraft Classic için hata açıklaması geldi. 

World of Warcraft Classic Neler Sunacak? 

Blizzard tarafından yapılan açıklamada World of Warcraft Classic oyununda oyuncuların bazı özellikleri hata olarak algılamaması için açıklama yapıldı. Blizzard’ın yıllar geçse de popülerliğini yitirmeyen oyunu World of Warcraft’ın eski günlerini hatırlayacak yeni bir oyun yaptığı açıklamıştı. Oyununun ilk günlerini hatırlatacak olan WoW Classic oyunu çıkışının öncesinde Blizzard bazı özelliklerinin “hata” olarak algılanmaması gerektiğini açıkladı.

Yapılan açıklamada World of Warcraft forumlarında yeni oyunun bazı özelliklerden yoksun olacağını açıklandı ve bu eksik özelliklerin detayları paylaşıldı. Açıklamada, WoW Classic’in yapısının oyuncular için farklı anılar çağrıştırdığı belirtilirken, bazıları için neyin amaçlandığı ya da çalışmadığı hakkında yanlış anlaşılmalara yol açabilir denildi. 

Overwatch Doğum Günü Etkinlikleri 21 Mayısta Başlıyor

Uzun bir geliştirme sürecine sahip olan World of Warcraft oyuncuları orijinal World of Warcraft oyununu unutmuş olabilir. Özellikle WoW’un modern dünyasına hakim oyuncular için bu durum daha zorlayıcı olabilir. Blizzard’ın açıklamasına göre mevcut WoW sürümleri ile WoW Classic arasında daha uzun süren respawn süreci ve görevler için harika üzerinde “!” gösterilmemesi gibi bir takım farklar bulunacak. 

Blizzard bu gibi bazı şeylerin bir hata olmadığını ve bilerek WoW Classic’e eklendiğini amaçlarının oyunun orijinal havasını tekrardan yaşatmak olduğunu belirtti. WoW Classic 27 Ağustos 2019 tarihinde tüm dünyada indirmeye sunulacak. WoW sahipleri oyunu ücretsiz olarak oynayabilecek.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

PES 2019 İncelemesi Ve Sistem Gereksinimleri

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478