Bitcoin teknolojisi Google’a geliyor

Teknoloji büyüklerinden Google, Bitcoin teknolojisi yani Blockhain’in üzerinden testler yapmaya başladı ve bu süreç sayesinde bitcoin teknolojisi Google’a geliyor. Öncelikle güvenlik açısından öne çıkmakta olan Blockchain’i kendi etkin servislerine entegre edecek.

Bitcoin Teknolojisi Nedir?

Amerika tabanlı bir şirket , bitcoin tarzı kripto paralar başlangıçta emekleme döneminde iken blockchain teknolojisini bünyesine dahil etmek için çalışmalara başlamıştı.Son gelen haberlere göre bu çalışmalar meyvesini vermeye başladı. Google,kendi istemlerine blockchain’i entegre etmek üzere ilk büyük adımı atmış bulunmakta.

GOOGLE SERVİSLERİ  ARTIK BİTCOİN TEKNOLOJİSİNE GEÇİCEK

Google’ın blockchain çalışmaları ilk aşamada şirketin en önemli servislerinden olan bulut depolama servisinde kullanılacak. Bu entegrasyon sayesinde, Google’daki kullanıcı verileri daha güvenli bir şekilde depolanacak. Google’ın en çok kullanılan servisleri de zaman içinde yeni teknolojiye uyum sağlayacak. Ancak Teknoloji devi Google’ın aklında başka planlar var. Amerika tabanlı Google şirketi blockchainçalışmaları için ilk aşamada şirketin önemli servislerinden olan bulut depolama servislerini kullanacak. Bu entegre sayesinde kullanıcı verileri de daha güvenli bir şekilde depolanmaya başlanacak. Google şirketinin en çok kullanılan servisleri de ilerleyen zamanlarda bu yeni teknolojiye uyum sağlayacak. Fakat teknoloji devi olan Google’ın aklına daha başka planlar da var.

GOOGLE BİTCOİN  ALTYAPISINI SATACAK

Buna göre Google, kendi Blockchain teknolojisini diğer şirketlere pazarlamak istiyor. Şirket, Blockchain altyapısını başka firmalara satarak hem iyi bir gelir elde edecek hem de henüz yeni yeni keşfedilen kripto teknolojiler konusunda rakiplerinin bir adım önünde olacak.

Google, kendi geliştireceği Blockchain teknolojisini diğer şirketlere pazarlamak istiyor. Teknoloji devi Blockchain altyapısını diğer firmalara satarak hem güzel bir gelir hem de yeni yeni keşfedilmekte olan kripto teknikler konusunda rakiplerinin bir adım önünde olmayı planlıyor.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

2017 STEAM EN ÇOK SATAN OYUNLAR

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478