Playstation 5 Tasarımı

ps5

Merhaba OyunPixel takipçileri, bugün sizelere sene sonunda çıkması beklenen Playstation 5 için yapılan bir tasarıma bakacağız. Halen Playstation 5 için bir tasarım göstermeyen Sony’den umudun kesen bir tasarımcının tasarımı bu. Bizler için yorumlarnız çok değerli, sizler de aşağıdan yorumlar kısmında bu Playstation 5 tasarımı ile ilgili fikir ve görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın! Pixellendiniz!

Bu veya bunun gibi daha çok içerik için, websitemizi ziyaret edip, arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın!

ps5 yeni tasarım

Playstation 5 Tasarımı

Bu senenin sonunda çıkış yapacak olan Sony Playstation 5 oyun konsolunun halen tanıtılmış, yayınlanmış bir tasarımı yok ve buda kullanıcılarda büyük merak uyandırmış durumda. Sony’den beklentisini yitirmiş olan bir tasarımcı, kendi gözünden oldukça ilgi ve dikkat çekici bir Playstation 5 tasarımı yayınladı.

Zaten son zamanlarda Sony’nin bir etkinlik yapacağı söylentileri bir hayli artmıştı. Şirketten bir duyuru bekleyen kullanıcılar için bir etkinlik davetiyesi ya da konsol ile ilgili detayların açıkladığı bir duyuru beklenmekte. Ancak Corona virüsünden dolayı çoğu etkinliğini iptal eden Sony şirketi büyük bir ihtimalle duyuru şeklinde tanıtacak gibi duruyor.

Abdelrahman Shaapan ise geliştirici kitine göre daha olası mümkün  bir Playstation 5  tasarımına imza attı. Abdelrahman Shaapan’ın tasarımında konsolun ön tarafında yer alan ekran, oldukça dikkat çekiyor. Konsolun ön tarafında yer alan bu ekranda oyuncular ve oynanan oyunla ilgili bilgiler bulunuyor.Bu tarz bir  tasarımın olması bizce, konsol tasarımları açısından oldukça büyük bir adım olabilir. Peki, siz Abdelrahman Shaapan’ın tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu tasarım gerçeğe ne kadar yakın olacak? Ya da böyle bir konsol çıksa alır mısınız?

Abdelrahman Shaapan’ın Tasarımı ile ilgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Nokia 9.2 Hakkında Bilgiler!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478