Bim ‘den Red Dead Redemption 2’Li Playstation 4

Bim (Birleşik Mağazalar A.Ş). Tekrardan  Sony PlayStation 4 (PS4) satacak bu sefer yanında oyun olarak Red Dead Redemption 2’yi (RDR 2) veriyor.

Meşhur perakende market zinciri BİM , 1 Şubat Cuma Günü mağazalarında satılacak olan aktüel ürünleri  belli oldu. Listede en dikkat çeken ürün de PlayStation 4.

Ayrıca PlayStation 4′ün yanına, oyun olarak  Red Dead Redemption 2′yi veriyor. Bim Red Dead Redemption 2‘li, 500gb’lık, tek oyun kollu PlayStation 4′ün paket fiyatını 1999 TL olarak belirlemiş. Piyasadaki fiyatlara bakıldığında, cazip bir teklif durumunda hele ki Red Dead Redemption 2′nin kutulu fiyatının 300-350 TL arasında olduğu düşünülürse.

Bim 1999 TL’lik PlayStation 4’e 6 taksit imkanı da sağlıyor bu da ürünün cazibesini daha da arttırıyor. Bu günlerde konsol almayı düşünüyorsanız bu fırsatı değerlendirmek isteyebilirsiniz, fakat stokların kısıtlı olduğununda uyarısını yapmak gerekli. Yani  1999 TL’lik Red Dead Redemption 2‘li PlayStation 4‘ü almak için yakınınızda bulunan Bim’e 1 şubat Cuma günü erken saatte gitmeniz gerekebilir.

BİM, uygun fiyata kulaklık arayan oyuncuları da es geçmiyor. Trust’ın Carus oyuncu kulaklığı da, 125 TL’ den  1 Şubat Cuma günü BİM mağazalarında olacak

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Pubg Mobil Zombi Modu Geliyor!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478