BİM Uygun Fiyattan Steelseries Rival 110 satacak!

Son zamanlarda ismini bol bol duyduğumuz BİM , tekrar sosyal medyanın gündemine düştü.Gündeme düşmesinin sebebi ise , oyunculara özel teknoloji ürünleri uygun fiyattan satıyor olması. Teknoloji ürünlerini uygun fiyatlara satan parakende zinciri , bu sefer Steelseriel Rival 110 Gaming mouse satacak. BİM’in ucuz Steelseriel Rival 110 satışının nasıl bir tepki bırakacağı konusunda heyecanlıyız.

BİM ucuza Steelseries Rival 110 satacak!

BİM , İphone X ve  benzeri ürünlerin satışını yaparak adını teknoloji sitelerinde de duyurmayı başardı. Son zamanlarda yapmış olduğu oyuncu ekipmanları ile adını tekrar ön plana sürükleyen BİM , Bu sefer Steelseriel’in üst segment oyuncu faresi Rival 110 modelini uygun fiyata satışa çıkartacak olan firma piyasadaki 180 TL – 199 TL fiyatı yerine sadece 139 TL’ye satacak.

Ürünün satışa çıkarılma tarihi 22 Haziran’da BİM mağazalarındaki raflarda yerini alacak. Oyun oynamayı sevenler için bu indirimi kaçırmamalarını öneriyoruz. Ayrıca ürünü almak isteyen oyuncularımız erken saatte yola koyulması onlar için artı olacaktır ! 🙂

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Steam Bazı Windows Sürümlerinden Desteğini Çekti !

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478