Epic Games Bedava Oyun Oyna !

Epic Games bu sefer büyük bir sürpriz geldi. 200TL değerinde bedava oyun oyna seçeneği ile sizlere sunuldu. Firmanın yapmış olduğu bu hareket ilgiyi üzerinde topladı. Güncel oyun haberleri sizler için hızlı bir şekilde sağlanmaya devam ediliyor.

Steam firması ve Epic Games arasında gerçekleşen rekabet her geçen gün artmakta. Epic Games şirketi bu tatlı rekabeti kazanbilmek için kendi mağazasında her hafta ücretsiz oyun yayınlanmakta ve oyun geliştiricilerin karşısına fazlasıyla makul teklifler ile çıkmakta. Zaman zaman çok fazla sıkıntılar yaşasalar da oyuncuları mutlu etmek için ellerinden geleni yapan bu iki firma arasında gerçekleşen bu tatlı rekabet de bakalım bu senenin kazananı kim olacak.

Steam mağazası daha fazla dikkat çekmekte

Yani, Valve normalde sizin seçtiğiniz ilgi alanları ve oyun türlerine göre bir sıralama yapsa da, bu sıralamalarda kendi bildiğini okuyordu. Bu konuda oyunculardan gelen şikayetlere artık tepkisiz kalınmayarak müjdeli haber verildi. Oyuncuların sene sonunda bu yeni algoritma ile nasıl bir geri dönüş alacağı ise herkes açısından fazlasıyla merak konusu oldu.

Genel olarak , Valve normal zamanda bizlerin seçtiği ilgi alanları ve oyun türlerine göre farklı bir sıralama yapmış olsa da, bu sıralamalarda yine kendi bildiği gibi tavsiyeler vermekteydi. Bu vaziyette oluşan durumda oyunculardan gelmiş olan şikayetlere artık tepkisiz kalmayacağını belirterek oyunculara müjdeli haberi verdi.

Çok fazla oyuncu bu yeni yapılan durumdan hoşlanmamış olmalı ki,, bu gelişmeler ile ilgili Valve’ye geri dönüşte bulunup bu durumu tamamen değiştirmesi ve düzeltmesi istendi. Valve şirketi bu isteğe tepkisiz kalmadı ve bu durumla ilgili yeni bir algoritma oluşturdu.

Yeni yaptığı güncelleme ile steam mağazası algoritması yayınlanmadan önce, platform kullanıcılarının yüzde 5’i üzerinde testler yapıldı. Yüzde 5’lik kısım ise yeni algoritma ile artık hoşlandığı içeriklere ulaşmaya başlayınca, yeni güncelleme tamamen yayınlanmış oldu.

Epic Games Bedava Oyun Oyna

Epic games yeni yaptığı güncelleme ile Batman: Arkham Collection ve Lego Batman Trilogy oyunlarını ücretsiz olarak kullanıma sondu. Firmanın web sitesine girerek oyuna ücretsiz sahip olabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Bilgisayarın Yavaşlama Nedenleri Ve Çözümleri

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478