Battlefield V Marita Haritası Ortaya Çıktı

Battlefield V’e yeni haritalar eklenmeye devam ediyor. Battlefield V Marita haritası oyuna kısa bir süre içerisinde eklenecek. 

Electronic Arts’ın sevilen oyunlarından birisi olan Battlefield V oyunu güncellenmeye devam ediyor. Battlefield V Mercury ile yeni bir savaş atmosferinin içerisine dahil olan oyun severleri heyecan dolu yeni bir harita bekliyor. 

27 Haziran’da Bölüm 4 : Defying the Odds güncellemesi alacak olan Battlefield V bu güncelleme ile birlikte Al Sundan isimli bir haritaya kavuşacak. Battlefield V’e ayrıca ağustos ayında yepyeni bir harita olan Marita haritası da eklenecek. 

Battlefield V Marita Haritası Neler Sunuyor?

İtalyan ve Nazi Almanyası askerlerinin Yunanistan’a saldırmasını konu edinecek olan Marita haritasında 1941 ile 1944 yılları arasında yaşanan Yunanistan Savaşı tüm çıplaklığıyla gözler önüne serilecek. Yunanistan’ın dar sokaklarıyla bilinen bir kasabasında geçecek olan Marita haritasında, oyuncular oyunun piyade olarak sahil olacak. Haritanın neler sunup sunmayacağı henüz bilinmezken haritada tankların ve uçakların olmayacağı iddia edildi. 

Battlefield V Bölüm 4 : Defying the Odds, Marita haritasıyla birlikte yeni birkaç haritayı da bünyesinde barındıracak. Bölüm 4 duyurusunda Pasifik Savaşı’nın da anlatılacağını belirten oyunun yapımcısı Electronic Arts, yeni bölüm ile birlikte ayrıca M1 Grand’ın oyuna ekleneceği açıkladı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Türk Telekom internet hızı artıyor

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478