Asus Prime X299 Edition 30 tanıtıldı!

Asus Prime X299 Edition 30

30. yıla özel olarak geliştirilen Asus Prime X299 Edition 30 anakart modeli duyuruldu. Asus Prime X299 Edition 30 efsane görünüyor!

Asus 30 yılı kutlamak için tasarlanan Prime X299 Edition 30, ASUS’tan beklenen mükemmel performans ve özelliklerle donatılmış, hız aşırtma için uyarlanmış güçlü bir VRM, yeni nesil bağlantılar ve kapsamlı kişiselleştirmeye sahip üst düzey bir anakart.

Asus Prime X299 Edition 30 özellikleri

LGA2066 soketi, en çok 18 çekirdek, 44 PCI Express şeridi ve 165W TDP değerlerine sahip Intel Core X Serisi işlemcilerle uyumlu.

PCB’nin üst tarafı, çok çekirdekli işlemcilere üst düzeyde hız aşırtma uygulamak için yeterli olacak şekilde 544W’lık güç sağlayan, iyi soğutulan 16 güç kademesiyle kaplı olmasıya göze çarpıyor.

Hız aşırtma için ideal

VRM’in sıcaklık değerlerini yönetmek çok önemlidir ve yalnızca yeterli yüzey alanına sahip olmak tek başına yeterli değildir.

Prime X299 Edition 30, hem kablolu hem de kablosuz ağlar için üst düzey performans sunar. Güvenli Intel Gigabit Ethernet denetleyicisi, uyumlu ağlarda çok daha yüksek kapasiteye sahip daha hızlı Aquantia 5G yongasıyla donatılmıştır.

Thunderbolt 3 neler sunuyor?

İkiz Thunderbolt 3 portları ve beraberindeki DisplayPort girişleri, içerik oluşturuculara harici depolama ve çoklu ekranlarını bağlamak için kolaylık sağlıyor.

Anakart, uyumlu kasalar için daha hızlı USB 3.2 Gen 2 bağlantısı olan ön panel başlığı da dahil olmak üzere, çok fazla çevre birimine sahip üst düzey sistemler için yüksek sayıda USB bağlantı noktasına sahip.

DTS: X Ultra, oyun ve XR / VR için tasarlanmış çevresel ses sunarak çıkışı yükseltir ve statik, çok kanallı ve nesne tabanlı sesleri destekler.

Asus ROG Swift PG27UQX tanıtıldı!

Asus Prime X299 Edition 30

Fortnite 9.10 İçerik Güncellemesi çıktı! İndir!
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Asus ROG Swift PG27UQX tanıtıldı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478