Asus 300 ve 400 anakart modelleri duyuruldu!

Asus 300 ve 400 anakart modelleri duyuruldu. Yeni nesil Ryzen işlemciler ile uyumlu anakartların detayları haberimizde.

Asus, AM4 soketli 300 ve 400 serisi anakartlarının yayınlanan kolay UEFI BIOS güncellemesiyle birlikte en yeni AMD Ryzen 3000 serisi CPU ve APU’lara tüm özellikleriyle birlikte destek vermeye başladığını duyurdu.

Sektörün en iyi X570 anakartlarını üretmekle yetinmeyen ASUS, müşterilerinin ihtiyaçlarına öncelik vererek hem yeni hem de mevcut anakartlarına en iyi BIOS’u sunuyor. Ödüllü ASUS UEFI BIOS’un arayüz ve tüm temel işlevlerinin AM4 soketli ASUS 300 ve 400 serisi anakart kullanıcılarına eksiksiz bir şekilde sunulması için mühendisler yoğun bir çalışma yürüttü.

Asus 300 ve 400 anakart modelleri neler sunuyor?

Asus UEFI BIOS’un popüler grafik arayüzü ve tüm temel özellikleri AM4 soketli ASUS 300 ve 400 serisi anakart kullanıcılarına sunuluyor. ASUS müşterileri, anakartlarının ROM miktarına bakmaksızın güncellemeyle birlikte gelen özelliklere erişebiliyor.

AM4 soketli ASUS 300 ve 400 serisi anakart kullanıcıları 3. Nesil Ryzen 3000 APU ve CPU’larına geçiş yapmak istediğinde aynı BIOS deneyimini yaşayacak ve özellikler korunacak.

İndirime giren Xbox One oyunları – 29 Temmuz

En üstün Ryzen 3000 platformunu kurmak isteyen kullanıcıların aradığı tüm özellikler amiral gemisi X570 serisi anakartlarımızda bulunuyor.

Ryzen 3000’in performansını açığa çıkarmaya hazır ROG Strix B450-E Gaming, TUF Gaming B450 Pro Gaming ve TUF B450M Pro Gaming gibi popüler modellerin yer aldığı serinin tüm üyelerinde geniş soğutma bloğuna sahip güçlü VRM tasarımı, termal yatak ve üst düzey bileşenler yer alıyor.

En yeni AMD Ryzen APU ve CPU’larla uyum için AM4 soketli ASUS 300 veya 400 serisi anakartları yalnızca birkaç dakika içinde güncellemek mümkün. Bunun için iki basit yöntem bulunuyor.

Seçkin Asus anakartlarda bulunan ASUS’a özgü USB BIOS Flashback özelliği sayesinde kullanıcıların en son UEFI BIOS’u bir USB flash sürücüye indirip anakartı güç kaynağına bağlamaları yeterli.

FAT32 biçimli USB sürücüyü takıp anakartın üzerindeki USB BIOS Flashback veya Reset düğmesine basınca güncelleme gerçekleşiyor. Bu yöntemde AM4 işlemcinin veya bellek modüllerinin takılı olması gerekmiyor. Güncelleme birkaç dakika içinde tamamlanıyor.

Alternatif olarak kullanıcılar ASUS UEFI BIOS’ta yer alan EZ Flash 3 aracı ile de güncelleme yapabiliyor. Bu araç, USB sürücü ile veya internetten indirilen dosya ile güncelleme yapmayı sağlıyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

WRC 8 Achievement listesi açıklandı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478