Assassin’s Creed Valhalla, Serinin En Büyük Oyunu Olacak

Assassin’s Creed Valhalla, Serinin En Büyük Oyunu Olacak

Bu röportaj sırasında da, bu yılın son çeyreğinde PCPlayStation 4PlayStation 5StadiaXbox One ve Xbox Series X için satışa sunulacak olan oyunun Assassin’s Creed Odyssey’ye göre bir parça daha büyük olacağını söyledi.

Ubisoft’tan yapımcı Julien Laferrière, kendisiyle yapılan bir röportajda Assassin’s Creed Valhalla’nın devasa haritası hakkında bilgiler verdi.

“Alan açısından, büyük bir ihtimalle Odyssey’den bir parça geniş olacak.” yorumunda bulundu Laferriere ve devam etti: “Şu aşamada elimde tam rakamlar yok ama sadece İngiltere ülkesinin tamamını değil, aynı zamanda Norveç’in uygun bir bölümünü de yarattık. Bugün bahsedemeyeceğim gizli dünyalar da olacak ki oyunun boyutuna katkıda bulunacak. Küçük bir oyun değil, oyunculara saatlerce oynanış sunan kesinlikle iddialı bir oyun olacak.”

Ubisoft’un en köklü oyun serisi olan Assassin’s Creed bir kez daha PC ve konsollarımıza konuk olmaya hazırlanıyor.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz gün Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu Valhalla için etkileyici bir tanıtım videosu yayınlanmıştı.

Assassin’s Creed Valhalla çıkış tarihi ve İşte Türkiye Fiyatı!

Epic Games Store üzerinden satılacak olan standart versiyonun fiyatı 269 TL olarak belirtilmiş. Ultimate sürüm içinse 495 TL ödememiz gerekecek.

Assassin’s Creed Valhalla PS4, PS5, Xbox SX, Xbox One, PC ve Stadia için raflardaki yerini alacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Minecraft İksir Yapımı

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478