Assassin’s Creed: Odyssey Resmen Duyuruldu! ( Antik Yunanistan’da Geçiyor )

E3 Organizasyonunda bombayı patlatan firmalardan birisi de Ubisoft odu. Oyuncuları antik yunanistan’ın görkemli dünyasına götürecek olan Assasin’s Creed : odyssey’i resmen duyurdu.

E3 boyunca sessizliğini bozmayan Ufisoft şirketi, nihayet Assassin’s Creed : Odysses’i görücüye çıkarttı. Antik Yunanistan’da milattan önce 431 yılında geçen Peloponez Savaşı’nı odağına almış olan oyun. bir açık dünya aksiyon macera oyunun olan Assasin’s creed’in Odisssey ile birlikte bir RPG oyununa dönmesine izin vermekte.

Daha önemli olan ise Assasin’s Creed : Odyssey , Oyuncularının Peloponez savaşı sırasında ister Yunan tarafında iserse Sparta tarafında olabilmelerine imkan tanımakta. Hikaye , oyuncuların seçmiş olduğu tarafa göre değişiklik göstermekte. Bu da bir anlamda oyunun keyfini ve oynanabilirliğini arttırmış oluyor.

Oyuna eklenen diğer yeni özelliklerde ise yeni özelleştirilebilir savaş yeteneklerinin yanı sıra donanım ve zırhlar için farklı kombinasyonlar denemenize olanak sağlayan mix-and-match yaklaşımı geliyor. Standart, Deluxe, Gold Steelbook ve Ultimate Edition versiyonları ile önsiparişe açılan oyunun piyasaya çıkış tarihi ise 5 Ekim olacak.

Oyuna eklenmiş olan yeni özelliklerden diğeri ise özelleştirilebilir savaş yeteneklerinin yanı sıra donanım ve zırhlar için farklı kombinasyonlar denemenize olanak sağlayan mix and match yaklaşımı geliyor. Standart Deluxe,gold,Steelbook ve Ultimate Edition versiyonları ile Ön Siparişe açık olan oyunun piyasaya çıkış tarihi ise 5 Ekim olacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Steam’de 55 TL’ye Satılan For Honor,Tamamen Ücretsiz Oldu!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478