Ark Survival Evolved Oyun Modları Ve Oynanış

Ark Survival evolved oyun modları, Dinazorlar ve diğer yaratıklar : son sürümde planlanmış olan 100’den fazla yaratık mevcut. Dinazorların çoğu evcilleştirilebilir veya binilebilir. Dinazorunuzu evcilleştirdikten sonra kendi sahip olduğu beceri puanıyla seviye atlayıp kendi besinlerini sağlayabilecek ve hatta üreyebilecek!Her dinazorun kabile ayarlarıyla birlikte istediğiniz gibi erişim sağlayabileceğiniz özgün envanteri var. Dinazorlarınızın seviyesini atlatmak seçeceğiniz kategoriye göre dinazorunuzun daha hızlı koşmasına veya daha fazla eşya taşıyabilmesini sağlayacaktır. Dinazorunuzun türüne göre daha farklı özellikleri de var. Özellikle dinazorlara bir hayranlığınız varsa bu kendi av ve avcı ekosistemi bulunan zorlayıcı dünyada oldukça eğlenebilirsiniz. Eğer dinazorları ve doğayı seviyorsanız Ark Survival Evolved oyun modları kesinlikle size göre bir oyun.

Ark Survival Evolved Oyun Modları

Eğer oyunun normal akışından sıkıldıysanız oyun modlarıyla farklı şekillerde oynayabilirsiniz.

OYUNCU VS OYUNCU
Oyuncu oyuncuya karşı modda (PVP , PVE) modunda oyuncular birbirlerine,evcil dinazorlara,kabile üyelerine ve yapılara da hasar vurabilirler.

OYUNCU VS ÇEVRE

Oyuncu vs çevre modu (PvE) de oyuncular birbirlerine,başka bir kabilenin dinazor ve yapılarına direkt olarak hasar vuramazlar. Bu oyunda hayatta kalma mücadelenizde karşınıza çıkan tek tehdit doğadır.

HARDCORE / ZORLU MOD

PvP ve PvE modlarını zorlu modda da oynayabilirsiniz.Zorlu modda öldüğünüz zaman başka bir noktada doğamazsınız. Oyuna tekrar katılabilmeniz için yeni bir karakter yaratmanız lazım.

EXTINCTION / SOY TÜKENME MODU

PvP ve PvEde de oynanabilen bu modda server oyun içindeki meteor patlaması sayaca bağlı olarak kendini otomatik olarak resetler.

PRIMITIVE / İLKEL MOD

Diğer modlarda da olduğu gibi bu mod da PvP ve PvE’de oynanabilir durumda. Bu modda sahip olacağınız Engramlarda semer dışında hiç bir uzman itemi göremeyeceksiniz. Hayatta kalma savaşında daha profesyönel olmalısınız.

primitive plus

 

GÜÇLÜ OLAN HAYATTA KALSIN!

Ark survival eolved!a 200 patchinde dahil olan bu oyun modu artık farklı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun amacı belirli bir zaman sürecinde haritada hayatta kalan tek oyuncu olabilmek. Oyuna şu anda özel serverlarda erişim sağlayabilirsiniz.

TEK OYUNCULU MOD

Oyun modlarınızı test etmek veya kendi başınıza oynamak istiyorsanız elbette Ark Survival Evolved size diğer oyunculardan uzak, çevrimdışı bir oyun deneyimi de sunuyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • ARK SURVIVAL EVOLVED NEDİR? | Oyun Pixel – Güncel Oyun Dünyası1 sene önce
  • […] ARK SURVIVAL EVOLVED OYUN MODLARI VE OYNANIŞ […]

Sıradaki içerik:

ARK SURVIVAL EVOLVED NEDİR?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478