Apple AirPods 2 yeni rekor kıracak!

Apple AirPods 2

Başlıklar

Hızlı kablosuz şarj desteği ile gelecek olan Apple AirPods 2, sadece 15 dakikada yüzde 0’dan yüzde 100’e şarj olabilecek.

Apple’ın 29 Mart tarihinde satışa sunacağı kablosuz kulaklığı AirPods 2 yepyeni özellikler ile gelecek. Bu özellikler arasında kablosuz şarj destekli kutu, Hey Siri komutunu desteklemesi ve en önemisi de su geçirmez özelliği yer alıyor. Bugün gelen bilgiler ise AirPods 2’nin hızlı şarj desteği ile bir rekor kıracağını gözler önüne seriyor.

Apple AirPods 2 15 dakikada şarj olacak

Apple’a yakınlığı ile bilinen kaynaklardan gelen bilgilere göre; AirPods 2 yüzde 0’dan yüzde 100’e sadece 15 dakikada şarj olacak.

Bu şarj süresi kablosuz kulaklıklar arasında inanılması güç derecede kısa. 15 dakika şarj ile 2-3 saat kullanım sunan kablosuz kulaklıklar hali hazırda zaten piyasada. Ancak 0’dan 100’e bu denli hızlı dolan bir kablosuz kulaklık piyasada yok.

Katlanabilir iPhone için patent alındı

AirPods 2 ile birlikte tanıtılacak olan AirPower kablosuz şarj matı muhtemelen bu özelliği kullandıracak olan tek kablosuz şarj cihazı olabilir. Yani diğer Qi standartlarına uygun şarj cihazları AirPods 2’yi hızlı bir şekilde şarj edemeyebilir.

Apple AirPods 2

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Helio P70’li Realme 3 Tanıtıldı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478