Respawn Entertainment Tarafından Apex Legends 2. Sezon Açıklaması

apex legends

Oyun dünyasında hızlı bir yükseliş yapan Apex Legends, oyunlarının yeni sezonu ile ilgili bilgileri paylaşmaya devam ediyor. Oyunun yapımcısı Respawn Entertainment, Apex’in 2. sezonunun gelmesine biraz daha zaman olduğunu ve getirecekleri birçok yenilikle hayranlarını tatmin edeceklerini belirtti.

Fortnite 8.50 Güncellemesi Çıktı! İndir!

2019 yılında çıktığı günden itibaren, battle royale oyunları arasında en popüler oyunlardan biri olan  Apex’in geliştiricisi Respawn Entertainment, 25 Nisanda yayınladığı  duyuru ile oyunun 2. sezonunun gelmesi için erken olduğunu bir kaç ay sonra gelebileceğini bildirdi.

apex legend

Duyurularında 2. sezonun E3 oyun fuarından önce oynanışa sunulmayacağını belirten Respawn Entertainment. Apex hayranlarını birkaç ay daha bekletecek olsa da getirecekleri yeniliklerden bazılarını paylaştı. Oyunun 2. sezonunda yeni karakter ve silah ayrıca da haritanın bazı bölgelerinde değişlikler sunulacak. Yeniliklerin dışında oyunculardan gelen önerileri de değerlendirdiklerini ve 2. sezona kadar da getirecekleri güncellemelerle oyunu dengede tutacaklarını belirtti. Ayrıca Firma Apex Legends oyununu tam anlamıyla desteklemek için yeni Titanfall oyunu planlarını askıya aldıklarını, Apex’in stüdyosu ile yeni Star Wars Jedi: Fallen Order oyununu yapan stüdyonun farklı olduğunu ve hiçbir kaynak ya da stüdyolardaki ekiplerin geliştirilen oyunlarda kullanılmayacağını belirtti.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Türkiye E-spor Federasyonu Bir Yaşında

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478