Apex Legends Sıralama

Apex Legends sıralaması uzun zamandır bildiğiniz gibi merak edilen bir konu oldu. Apex sıralamanızı detaylı bir şekilde öğrenmek istiyorsanız sizlere bahsettiğimiz şekilde aşamaları uygulayınız. Bu yapacağınız işlem ile Dünya sıralamasında kaçıncı olduğunuzu ve nasıl ilerleme kayıt ettiğinizi kolaylıkla görebilirsiniz.

Apex Legends Sıralama Öğrenme

Eğer sizde sürekli apex legends oynuyorsanız ve oynadığınız karakterde kill sayınız yüksek ise ve apex legend sıralamanızı merak ediyor olabilirsiniz.

  • İlk olarak sizlere Apex Legends Sıralama Öğrenme linki https://apex.tracker.gg/apex/leaderboards/all/Kills adresini tıklayarak siteyi açıyoruz.

apex legends sıralaması

  • Daha sonrasında Üst kısıma Kullanıcı adımızı yazarak sıralamamızı öğreniyoruz.

apex legends sıralaması

Apex Legends Nedir?

 Fotoğraflarda da gördüğünüz gibi basit bir şekilde Apex sıralamanızı öğrenmeniz mümkün. Sizler de güncel olarak oyun ve teknoloji haberleri hakkında merak ettiklerinizi Oyun Pixel ekibinden öğrenebilirsiniz.  Titanfall serisinin yapımını üstlenen firmalardan olan Respawn Entertainment tarafından geliştirilmiş olan bu oyun hem ücretsiz hemde hızlı bir şekilde oynanabilen bir oyundur. Bu özelliği ile milyonlarca insanı bünyesine rahatlıkla toplayan apex legends gönüllerde taht kurdu. Oyun bildiğiniz gibi ilk çıktığı andan itibaren rekorlar kırmaya da devam etmekte. EA Games firmasının yapmış olduğu açıklamada ise yayınlanmış olduğu andan 8 saat sonrasında 1 milyon oyuncuya hızlı bir şekilde ulaşmıştır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Apex Legends Silah Listelemeleri | OyunPixel.com2 sene önce
  • […] Apex Legends Sıralamanızı Öğrenin! […]

Sıradaki içerik:

Apex Legends: Tüm Ganimet Yerleri Malzeme Kutuları (Supply Crate) ve Önemli Yerler

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478