Anthem Hataları Eleştiren Youtuber Kara Listeye Alındı!

Başlıklar

Geçtiğimiz günlerde EA Access’e dahil olmuş olan oyuncular için çıkan, bugün itibariyle de bütün oyunculara açılan Anthem maalesef beklentileri çok fazla karşılayamadı. Umarız EA games bu Anthem hataları hakkında bir düzeltme sağlar.

Türkiye’de En Hızlı İnternet

Çoğu oyuncuyu hayal kırıklığına uğratan bu yapım, teknik hataların yanı sıra kronik oynayış hataları ile de oyuncular çileden çıkartmayı başardı. Bu gibi durumlar sebebiyle inceleme puanları fazla yüksek olmayan oyunun bütün prestiji zedelendi. İncelemeler yapan oyun basını bir yana, inceleme yapan YouTuber’lar da oyunu pek fazla beğenmedi. Fakat Gggmanlives isimli YouTuber, belirtilenlere göre Anthem PC’yi eleştirdiği sebebiyle EA Games tarafından kara listeye alınmış durumda.Yapılan incelemeler sonucunda fazlasıyla Anthem hataları mevcut olduğu gözle görülmekte.

Anthem’ı eleştiren YouTuber , kara listeye alındı!

İncelemeyi yapıp videosunu yayınladıktan sonra, video ile alakalı mesaj alan YouTuber’ın, EA’in Game Changers programında bulunduğu ortaya çıkmış oldu. EA ile partner olan YouTuber’ın Anthem PC’yi eleştirdiği sebebiyle kara listeye alınması gerçekten üzücü bir durum.Anthem PC çıktı.

anthem pc

Oyunun inceleme puanlarından bahsedecek olursak şu şekilde;

* CGMagazine – 7 / 10.0
* Gadgets 360 – 5 / 10
* Gamersky – 7 / 10.0
* Boomstick Gaming – 6.9 / 10.0
* Flickering Myth – 5.5 / 10.0
* Destructoid – 7 / 10.0

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Haftalık Steam İndirimleri

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478