Anthem ‘Day One’ Güncellemesi Yayınlandı!

Büyük Anthem güncellemesi lansmandan iki gün önce yayınlanmış bulunmakta.

Güncelleme : Day One yaması bugün yayınlandı ve 5GB boyutunda.Eğer Anthem oyuncusuysanız şuan indirebilirsiniz.Fakat tam sürün için bekliyorsanız oyunu aldığınızda da buna sahip olabilirsiniz.

Anthem öncesinde de Origin Access abonelerine açık durumdaydı.BioWare 22 Şubatta oyunun isteyen herkesin kullanımına sunulabileceği bir “Day One” yamasının yayınlanacağını söylerken, ön sipariş vermiş olan herkes giriş yapabiliyordu.

Fakat bugün, lider yapımcı Ben Irving, canlı yayın sırasında bundan daha erken geleceğini açıkladı.

https://clips.twitch.tv/HilariousCalmPenguinHumbleLife

Apex Legends Yeni Silah Geliyor

Irving, “Aslında yamayı birkaç saat içerisinde dağıtacağız” dedi. “Sıfır aksama süreciyle başlayacağız ve planımız bu yönde. Oyuncularımızın oyundan çıkıp yeni yamayı alıp, geri dönüp yeni sunuculara girebilmeleri için mesajlar göndereceğiz ve Dünya çapındaki lansmandan bir önce bunu yapmaktan heyecan duyuyoruz.” dedi.Anthem güncellemesi merakla  bekleniyordu.

Gelen güncellemenin kapsaması gereken birçok şey mevcut. Nedenini bulmak için devam edecek olan incelemelerden yararlanmak en doğrusu olacaktır. Henüz oyunun piyasaya sürülme süresi açıklanmadı fakat BioWare gece yarısı başlamadan önce canlı yayında yapılacağını belirtti.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Türkiye’de En Hızlı İnternet

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478