Android telefonlarda bulunması gereken uygulamalar

Daha fazla kullanıcı deneyimine sahip olmak ve tüm özelliklerinden daha verimli bir şekilde faydalanmak için, Android telefonlarda bulunması gereken uygulamalar Aşağıda yer verilmiştir.

Android telefonlarda bulunması gereken uygulamalar

Ses kaydetme ve müzik dinleme uygulamaları

Müzik dinlemeyi seven biriyseniz, sürekli bir yerlere girip çıkarak zaman kaybetmek yerine, Google Play müzik ve benzeri uygulamaları cihazınıza indirerek, Hem daha hızlı hem de daha güvenilir bir şekilde müzik dinleyebilirsiniz. Bazı zamanlarda ise ses kayıt cihazları Akıllı telefonlarda, oldukça işe yaramaktadır. En azından basit bir ses kayıt programına, cihazınızda yer vermenizi öneriniz.

Sosyal medya uygulamaları

Günümüzde neredeyse sosyal medya sitelerinden en az bir tanesini kullanmayan kişi, yok diyebiliriz.

Sosyal medya sitelerine mobil tarayıcı üzerinden de erişim sağlanıyor olsa da, tarayıcılar üzerinden yapacağınız girişlerde hız problemi ile karşılaşmanız mümkündür. Bu nedenle en güncel sosyal medya uygulamalarını cihazınıza indirerek, daha hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Mesajlaşma uygulamaları

Günümüz teknolojisinde SMS gibi mesajlaşma uygulamaları, adeta miladını doldurmuş durumda. SMS ile mesajlaşmak yerine, günümüzde en popüler olan mesajlaşma uygulamaları arasındaki whatsapp Messenger, Facebook Messenger ve Skype gibi anlık mesajlaşma uygulamalarına, telefonunuzda yer vermeniz büyük kolaylık sağlayacaktır.

Fotoğraf çekimi ve düzenlemesi için uygulamalar

İyi bir fotoğrafçı olmanın yanında, akıllı telefonlarda bulunan fotoğraf düzenleme uygulamaları da çekilen fotoğrafın kalitesini önemli katkılar sunmaktadır. Fotoğraf çekmek ve çekilen fotoğrafları düzenlemek için, başta Google tarafından sunulan uygulamalara cihazınızda yer verebilirsiniz.

Medya oynatıcılar

Cep telefonlarınızda sorunsuz bir şekilde video izlemek için, en güncel video uygulamalarına yer vermeniz gerekir. Bu sayede, tüm videoları sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Haber uygulamaları

Sıklıkla haber takip eden biri iseniz, yine haber sitelerine web tarayıcısı ile girmek yerine, daha kolay kullanım imkanı sunan haber uygulamaları üzerinden takip etmek hız sorununun önüne geçmektedir.

Ofis uygulamaları

Bu uygulamalar sadece ofis ortamında çalışan kişiler için değil, bazı zamanlar herkes için ihtiyaç duyulan uygulamalar arasında yer almaktadır.

Bu nedenle Android telefonlarda bulunması gereken uygulamalar arasında, ofis uygulamalarına mutlaka yer verilmelidir. Mobil cihazlarla uyumlu Microsoft Excel, Microsoft Word ve Microsoft Power Point gibi uygulamaların telefonunuzda olması oldukça faydalı olacaktır.

Güncel oyun ve teknoloji haberleri ve bilgileri için, bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Daha hızlı bilgisayar kullanmak için öneriler

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478