Ancestors Legacy PS4 ve Xbox One Platformlarına Geliyor

Yapımcılığını Destructive Creations ve geliştiriciliğini 1C Entertainment’ın üstlendiği gerçek zamanlı strateji oyunu Ancestors Legacy PS4 ve Xbox One platformuna geliyor. 

Gerçek zamanlı strateji oyunu Ancestors Legacy PlayStation 4 ve Xbox One platformuna 13 Ağustos tarihinde geliyor. Oyun Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında 39.99 dolardan satışa sunulacak. Oyunun PC versiyonu geçtiğimiz yıl çıktı ve şu anda Steam üzerinden yüzde 50 oranında bir indirimle satın alınabilir durumda. Oyunun tanıtım yazısı ise şöyle ;

Orta Çağ’ın karanlık atmosferindeki emirler sizi bekliyor. Mevcut dört ülkeden birini (Viking, Anglo-Saxon, Alman, Slav) seçerek, düşman kamplarını, köyleri ve kasabaları fethetmek, yağmalamak ve yağmalamaktan daha fazlasını yapmak için görevlendirileceksiniz. Sadece mevcut taktiksel seçeneklerden yararlanarak, çevrenin stratejik avantajlarından yararlanarak ve geçici üsler ve yerleşimlerinizi yöneterek, zafer kazanmaya çalışın!

Wreckfest PS4 ve Xbox One Platformlarına Geliyor

Oyunun özelliklerine kısa bir göz atmak gerekirse oyunda Epic Games’in başarılı oyun motoru Unreal Engine 4 oyun motorunu görüyoruz. Tarihi olaylardan esinlenerek hazırlanan 4 farklı ülkenin bulunduğu oyunda gelişmiş taktiksel seçenekler, özelleştirilmiş kamera açısı, multiplayer desteği, kolay köy inşaatı ve kaynak yönetimi ile hassas kontroller bulunuyor. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Merakla Beklenen Grid 11 Ekim Tarihine Ertelendi

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478