AMD Radeon Adrenalin 19.5.2 yayınlandı!

AMD Radeon Adrenalin

AMD Radeon Adrenalin 19.5.2 güncellemesi yayınlandı. AMD güncellemesi ile gelen yenilikler haberimizde yer alıyor.

Nvidia ile sıkı bir rekabet içerisinde olan ancak RTX serisinin çıkması ile saf dışı kalan AMD, yeni oyunlar için güncellemeler yayınlamaya devam ediyor. Ekran kartı üretici devi AMD bugün Radeon Adrenalin 19.5.2 güncellemesini indirime sundu. Windows 10 ve Windows 7 için yayınlanan bu güncelleme ile Total War: Three Kingdoms oyununa destek veriliyor. Güncellemeyi yükleyenler Total War: Three Kingdoms oyununa performans artışlarının yaşandığını söylüyor.

Bu sürüm ile ASUS TUF Gaming FX505’te yaşanan GPU bağlantı sorunu çözülüyor. Radeon WattMan’deki hatalı listelenen maksimum sıcaklık sorunu düzeltiliyor. Windows 10’da HDR video oynatırken Ryzen APU’larda yaşanan donma sorunu çözüme kavuşuyor.World War Z’de yaşanan performans sorunu ve ACER Swift 3 yaşanan belli başlı sorunların çoğu gideriliyor. AMD Radeon VII ekran kartı modellerinde ekran yırtılma sorunu çözülüyor.

Xbox One X Enhanced oyunlarına yenileri ekleniyor!

Eğer AMD ekran kartına sahipseniz buradan güncellemeyi indirebilirsiniz. Güncellemeyi temiz kurulum ile yüklemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

AMD Radeon Adrenalin

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

DHL Express drone ile kargo dağıtıyor!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478