AirPods Pro’nun Türkiye’deki Fiyatı Belli oldu!

Eylüldeki lasmanında Apple yeni AirPods’un tanıtımını yapmamıştı. Fakat belirli bir zamandır sızıntıları çıkan AirPods’un yeni modeli sürpriz ile geldi. AirPods çıkış tarihi ile ilgili net bir tarih yokken, yeni AirPods Pro satışa çıkarıldı. Aynı zamanda AirPods Pro ‘nun Türkiye ‘deki satış fiyatı da  belli oldu.

AirPods Pro ‘nun Türkiye ‘deki fiyatı belli oldu

Eylül lansmanında İphone modellerini tanıtan Apple AirPods Pro’nun tanıtımını yapmamıştı. Bu hafta çıkması beklenen cihaz bugün satışa çıkarıldı. AirPods Pro Türkiye satış fiyatı 1899TL fiyatıyla Apple’nin web sitesinden yayınlandı.

 

Death Stranding PC’ye Geliyor

 

AirPods Pro özellikleri

Apple’nin yeni Apple AirPods Pro modelinde, Aktif olarak  gürültüyü engelleme özelliği bulunuyor. İçerisinde bulunan mikrofonlarla çevresindeki gürültüyü algılayarak, ses dengesini ayarlayarak dışarıdan gürültü gelmesini engelliyor. Kulak içi olmasından dolayı yalıtımı yüksek olan modelin, gürültü engelleme özelliği de birleşerek çevreden gelen sesleri sıfıra indiriyor.  Çevreyi duymak isterseniz de şeffaf mod özelliği bulunuyor. Kauçuk yapılı üç farklı boyutta silikon ile her Kulak yapısına uygun, IPX4 sertifikası sahip suya ve tere dayanıklı tasarımı bulunan modelde, H1 çipi bulunuyor.

H1 çipi sayesinde cihazlar ile hızlı etkileşime girebilen AirPods Pro, önceki modellere göre daha yüksek, iyi ses kalitesi  ve daha yüksek bass deneyimi sunuyor. Adaptif EQ özelliğiyle kulağınızın şekline göre müziği, sesi ayarlayarak en yüksek şekilde verim almanızı sağlıyor. Kablolu ya da lightning  bağlantısı ile kolayca sarj edilebilen cihazın 24 saat pil ömrü bulunuyor. Gürültü engelleme özelliği ile aktif olarak 4.5 saat gürültü engelleme özelliği kapatıldığında ise aktif olarak 5 saat pil ömrü bulunuyor.  Sadece Beyaz renk seçeneği ile çıkacak olan modelde müzik dinlemenin dışında “hey siri” komutuyla arama ve mesaj atabilme özelliği bulunuyor

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Death Stranding PC’ye Geliyor

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478