Activision E3 2019 Etkinliğine Katılmayacak

Oyun dünyasının kalbinin attığı ve dünya üzerindeki tüm oyun severlerin ilgi ile takip ettiği E3 2019 fuarına az bir süre kala oyun severleri üzecek bir gelişme yaşandı. Activision E3 2019 fuarına katılmayacağını duyurdu. 

Call of Duty, Sekiro ve The Amazing Spider-Man oyunlarıyla ön plana çıkan Activision, oyun dünyasının kalbinin atacağı E3 fuarında bulunmayacak. 

Activision E3 2019 Etkinliğine Neden Katılmıyor?

Kısa bir süre sonra Amerika’nın Los Angeles şehrinde başlayacak olan E3 2019 etkinliğinin kat planlarının ortaya çıkmasıyla birlikte Activision’ın fuara katılmayacağı da ortaya çıkmış oldu. Oyun severler Activision’dan konuyla ilgili olarak bir açıklama beklerken, bir Activision yetkili Activision’ın E3 2019’a katılmayacağını doğruladı. Activision tarihinde bir ilk olmayan bu durum son yıllarda oyun severler tarafından da dikkat çekiyor. Fuarlara artık katılmayan Activision oyunlarının tanıtılmasını görevini de Microsoft ve Sony’ye bıraktı. 

Bu yıl içinde yayınladığı “Sekiro : Shadows Die Twice” oyununun başarısıyla dikkat çeken Activision, önümüzdeki ay yeni bir Call of Duty oyunu duyurmaya hazırlanıyordu. Oyun severler yeni Call of Duty oyununu E3 2019’da duyurmasını beklerken bu duyuru ne yazık ki E3 2019 fuarında gerçekleşmeyecek. Activision’ın yeni Call of Duty oyununun tanıtımında tekrardan Sony ve Microsoft ile birlikte hareket etmesi bekleniyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Cyberpunk 2077 Hakkında Herşey!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478