2020’nin En İyi Android Oyunları

2020 yılının başlarında olmamıza rağmen, bu yıla şimdiden damgasını vurmuş ve vurmasına kesin gözüyle baktığımız oyunları, 2020’nin en iyi Android oyunları başlığı altında sizlerle paylaşıyoruz. Bilgisayar oyunlarının oynanma kalitesinde, gerek grafik ve gerekse diğer özellikleriyle göz dolduran oyunlar, sizi müthiş bir deneyime sürükleyecek!

Birbirinden iddialı oyunlar arasında yine daha önceki yıllarda çıkan oyunların sürümleri yer alırken, yeni nesil oyunlardan da bahsetmek mümkün olacak. Kimileri var ki, 1 günde 1 milyon gibi harika bir rekora imza atmış oyunlarda listemizde yer alıyor. Bu senede hızla çıkış yapmasını beklediğimiz oyunlara, 2020 yılının en iyi Android oyunları listemizde yer verdik.

2020’nin En İyi Android Oyunları

Tom Clancy’s Elite Squad

Muhteşem bir aksiyona oyuncusunu sürükleyen Tom Clancy’s Elite Squad, en iyi Tom Clancy serilerinden biri olarak öne çıkıyor. Kaliteli grafikleri, senaryosu ve gerçekçi savaş taktikleriyle, yine kendine hayran bırakıyor.

Teamfight Tactics

Riot Games tarafından piyasaya sürülen ve hızlı bir yükselme grafiğine sahip olan oyun, League of Legends tarzında geliştiricinin piyasaya sürdüğü üçüncü oyun olarak biliniyor. Ciddi anlamda geçmiş sürümleri de dikkate alınan Teamfight Tactics oyunu için, 2020 yılında beklentilerimizin çok fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Stranger Things

Bu oyun için dikkat çeken ayrıntılarından biri, Netflix platformu üzerinde yayınlanan dizilerinden olan Stranger Things’in oyun versiyonu olmasıdır. Bilindiği gibi dizi, bilim kurgu ve korku türünün en iyi örnekleri arasında yer alıyor. Next Games tarafından piyasaya sürülecek olan oyun, daha ilk duyulduğu anlardan beri oyun severler için heyecan yaratmaya başladı.

RuneScape Mobile

Java tabanlı oyunlar arasındaki RubeSpace Mobile, portlanmış oyunlar arasında yer alıyor. Jagex Ltd’nin geliştirmiş olduğu oyun için aynı zamanda, mobil ve PC çapraz platform desteğinin de olduğunu belirtelim.

Pokemon Sleep

Japon geliştirici Select Button ile gelen oyun için, geliştirici Pokemon Go geliştiricisi olarak bilinen Niantic’ten yardım alarak Pokemon Sleep’i hazırladığı oyuunda, 2020’nin en iyi Android oyunları arasında yer alıyor. Yayıncısının Pokemon Company olduğu oyun, diğer yapımlara göre oldukça farklılık gösteriyor. Oyuncunun ne kadar uyuduğuna bağlı olarak ödüllendirme yapan Pokemon Sleep, bu anlamda diğer oyunlardan net bir şekilde ayrılmaktadır.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Kullanılabilecek Ücretsiz VPN servisleri

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478