2019’un En Çok İzlenen Yabancı Dizileri

1 – The Punisher

 • 17 Kasım 2018’de yayına giren Marvel’s The Punisher’da karısının ve çocuklarının ölümünden sorumlu olanlardan intikamını alan Frank Castle (Jon Bernthal), New York’un yeraltı dünyasından daha derinlere uzanan bir komplonun gün yüzüne çıkmasını sağlar.

2 – Sex Education

 • Bir seks terapisti annesi olan genç bir çocuk, okulda bir yeraltı seks terapi kliniği kurmak için bir lise sınıf arkadaşı ile bir araya geliyor.
 • İlginç ve keyif alacağınız bir dizi

3 – Game Of Thrones

 • 17 Nisan 2011 tarihide başlayıp 7 sezondur devam eden Game of Thrones dizisi; George R. R. Martin’in Buz ve Ateşin Şarkısı romanından uyarlandı ve daha sonra da kitap serisinden konuları işleyerek yoluna devam etti. Belki de gelmiş geçmiş dünyanın en çok izlenen dizisi olan Game of Throne ya da Türkçe adıyla Taht Oyuncları; bütünüyle izleyicilerin kalplerini fethetmeyi başarıyor.

4 – True Detective

 • Louisiana Cinayet Masası’nda görev yapan dedektif Rust Cohle (McConaughey) ve Martin Hart (Harrelson) bir seri katilin peşine düşerler. Beraber çalışan ikilinin, takip derinleştikçe kendi hayatlarının da içinden çıkılmaz bir duruma gelmesi kaçınılmaz olacaktır. 17 yıl boyunca bir seri katili yakalamak için iz süren dedektifler, yıllar sonra davanın tekrar ele alınması ile beraber kendilerini sorgu masasında bulurlar.

5 – Vikings

 • Vikingler bizi okyanusun uzak kıyılarını keşfetmeyi ve basmayı özleyen bir Viking savaşçısı ve çiftçi olan Ragnar Lothbrok’un acımasız ve gizemli dünyasına götürüyor.

6 – You

 • Zeki bir New York’lu olan Joe, bir kitapçı işletmektedir. Bir gün kitapçıya gelen Beck, Joe’nun ayaklarını yerden keser. Joe, ilk görüşte Beck’e aşık olmuştur. Joe, sevdiği kızın kalbini kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Beck’i elde etmek için teknolojiyi kullanmaya başlayan ve onu her yerde takip eden Joe’nun takıntılı tavırları Beck’in en yakın arkadaşı Peach’ı şüphelendirse de ona engel olamaz. Joe, sonunda Beck’in takipçisi olmaktan çıkıp erkek arkadaşı olmayı başarır. Ancak Joe’nun takıntılı hali artarak devam edince, işler içinden çıkılmaz bir hal almaya başlar.

https://www.youtube.com/watch?v=cKOhno0IMpA

7 – Rent Live

 • New York’taki birkaç arkadaşın maddi yoksulluk, homofobi, AIDS ve buna benzer olayların hikayesi.

8 – I Am The Night

 • I Am The Night, genç bir kızın hikayesini anlatıyor. Fauna Hodel, doğumu sırasında gerçek ailesi tarafından terk edilen bir kızdır. Şimdilerde genç bir kadın olan Fauna bu zamana kadar geçmişinin gizemi ile yaşar. Fakat artık gerçekleri öğrenmenin zamanı gelmiştir. Fauna, geçmişi ile ilgili araştırmaya yapmaya başladığı sırada büyük bir skandalın peşine düşen gazeteci Jay Singletary ile tanışır. Genç adam Fauna’ya geçmişinin sırlarını keşfetmesinde yardımcı olur.

9 – The Orville

 • 400 yıl ileride geçen dizide; dünyanın yıldızlararası filosunda yer alan, çok da iyi olamayan araştırma gemisi U.S.S. Orville‘in maceraları konu ediliyor. Kozmik zorluklarla karşılaşan uzay gezginleri arasında hem insanlar hem de uzaylılar bulunuyor.

10 – Titans

 • Nightwing’in yönettiği genç süper kahramanlardan oluşan bir ekip, kötülük ve diğer tehlikelerle mücadele etmek için oluşturuyor.
 • Bana kalırsa DC’nin en iyi dizilerinden birisi.

11 – The Walking Dead

 • Eğer izlemediyseniz kesinlikle izlemelisiniz.
 • Eğer kısaca anlatmak gerekirse eski Şerif Rick Grimes, komadan uyanır ve dünyanın zombilerle dolu bir harabeye dönüştüğünü görüyor ve hayatta kalmak için bir grup kurtulan insanlara katılıyor.

Dünyanın En Çok İzlenen Filmleri!

12 – Outlander

 • 1945’ten kalma bir İngiliz savaş hemşiresi gizemli bir şekilde 1743’e geri gidiyor.

13 – Shameless

 • Shameless konusu Chicago’nun varoş bir semtinde geçiyor. Altı çocuk ve bir babadan oluşan Gallagher ailesini konu alan dizide evin babası olan Frank Gallagher; sahtekar, alkolik, ‘utanmaz’ bir adam. Evin en büyük çocuğu olan Fiona, fedakâr bir abla ve kardeşlerine annelik yapıyor.

14 – Russian Doll

 • Genç bir kadın olan Nadia, New York City’de düzenlenen bir partiye davetlidir. O, her zaman katıldığı partilere bir yenisinin daha ekleneceğini düşünür fakat bu parti daha önce katıldığı hiçbirine benzemeyecektir. Genç kadın bir anda kendisini ne olduğunu anlamadığı esrarengiz olaylar içerisinde bulur. Partinin ilerleyen saatlerinde kaza geçirip ölen Nadia, bir süre sonra hiçbir şey olmamış gibi uyanır. Üstelik yeniden partini tam ortasındadır. O partiden ne kadar uzaklaşmaya çalışsa da her defasında farklı kazalarla yeniden ölümün kollarına teslim olur. Tekrar tekrar ölen ve yeniden aynı güne geri dönen Nadia, bu partiden kurtulmanın yolunu bulabilecek midir?

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Apex Legends Turnuvası

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478