2018’de Çıkacak Olan Bütün Oyunlar !

PS4, Xbox One, Nintendo  ve PC’ye gelecek olan bu yeni oyunlardan harika şeyler bekliyoruz.

E3 2018, dikiz aynası içinde, bu yüzden yılın geri kalanında ve bizi bekleyen tüm yeni yeni oyunlara bakmanın zamanı geldi. Red Dead Redemption 2, Fallout 76, Assassin’s Creed Odyssey ve Super Smash Bros. Ultimate gibi son derece beklenen oyunların hepsi bu yılın ilerleyen zamanlarında gerçekleşecek. Konsoldan en iyi oyun dizüstü bilgisayarına kadar oynadığınız her ne olursa olsun, haftalar ve aylar içerisinde kontrol edilmeye değer birçok oyun var.

İleriye gittik ve izleme keyfiniz için her hafta güncellenen (Overcooked 2 ve Death’s Gambit gibi)  standları topladık. Yayın tarihine göre sıralanan listemize göz atın ve ASAP için kaydetmeye başlamak için neye ihtiyacınız olduğunu görün  ardından, en çok hangi oyunları en çok beğendiğinize dair yorumları bize iletin.

Octopath Traveler :

Platform : Bilinmiyor
Çıkış tarihi: 13 Temmuz 2018

Asıl oyun ismi haline gelen saçma bir çalışma unvanının nadir bir örneği, Octopath Traveler, Square Enix’ten adanmış rol oynamaya büyük önem veren yeni bir JRPG oyunudur. NPC’lerle etkileşimde bulunduğunda, her biri kendi kişiliğiyle, dövüş stiliyle ve en önemlisi, farklı komutlarla, görevinize başladığınızda sekiz benzersiz kahramandan birini seçmelisiniz. Gördüğünüz herkese güçlü bir güce, ya da kışkırtıcı danslarınızla akıl hocalığı yapmak isteyen birine meydan okumak isteyen bir oyuncu musunuz? Dünyadaki deneyimleriniz seçtiğiniz kahramana geliyor, ama kimi seçerseniz seçin, 16-bitlik-HD manzaraları içindeyken keşfedeceğiniz ve nüanslı sıra tabanlı savaşlara girdiğinizde keşfedilecek çok şey var.

We Happy Few :

Platform : PS4, Xbox One, PC
Çıkış tarihi: 10 Ağustos 2018

Biz Happy Few neredeyse tek başına konseptine dayanan bir zorunluluktur, bir şekilde uyuşturucu bağımlısı olan bir BioShock tarzı toplumu ve Austin Powers’ın kitschy 1960’ların hevesini zevkli bir ürpertici hayatta kalma oyununa harmanlamayı başarır. Hayali İngiliz şehri Wellington Wells’in birkaç sakininden biri olarak, sakinlerin günlük olarak Joy olarak bilinen halüsinojenik hapı almak zorunda kaldıkları bir toplumda birinci şahıslarda geziniyorsunuz. İlacınızı almayı reddettiniz ve öldürülen bir yerde bulunan Downer’ı etiketlediniz, zihninizi değiştiren vatandaşlar ve işçilerden kaçmak zorunda kaldınız ve hayatta kalmanıza yardımcı olabilecek herhangi bir şey için elinizden geleni yapacaksınız.

World of Warcraft: Azeroth Savaşı :

Platform : PC
Çıkış tarihi: 14 Ağustos 2018

Blizzard’ın mihenk taşı MMO, neredeyse 14 yıllık bir içerikten sonra hala güçleniyor ve yedinci genişlemesi olan Azeroth Savaşı, Warcraft tarihine kadar uzanan İttifak ve Horde hizipleri arasındaki klasik çatışmaların bir yansıması. Her iki tarafın liderleri yükseldi ve değiştirildi. Şimdi yıllar boyunca süren düşmanlıktan sonra dönüm noktası olabilecek şeyler için işler yükseliyor. Bu genişlemenin ardı ardına etki yaratan etkisinin yanı sıra, en büyük özelliği Müttefik Yarışlarının eklenmesidir . NPC yarışlarında oynayabileceğiniz hakkı kazanabilirsiniz  . İki büyük yeni bölge olan Kul Tiras ve Zandalar ekleniyor. Tabii ki, 120 kişilik yükseltilmiş seviye kapağına doğru ilerlerken, zindanlar için yeni zindanlar ve baskınlar da olacak ve en son gereken ekipmanı elde etmek için uğraşacaksınız.

Death’s Gambit :

Platform : PS4, PC
Çıkış tarihi: 14 Ağustos 2018

Karanlık Ruhların kapsamı ve ağır mücadelesi ve Castlevania’ya benzer bir sanat tarzı ile: Gecenin Senfonisi, Ölümün Gambit’i, Siradon’un fantastik aleminde (Lord’u açık bir şekilde uyandırıyor) yolunuza devam ediyor. Bir şansla, Death’s Gambit, zengin hikayeler, büyüleyici görseller ve sarp bir meydan okuma ile modern Metroidvanias’ın rönesansında Hollow Knight ile orada olacak.

Monster Hunter Generations Ultimate :

Platform : Bilinmiyor
Çıkış tarihi: 28 Ağustos 2018

Monster Hunter World, bu yılın başlarında oyuncuların lejyonları için mükemmel bir geçit oyunuydu , PS4 ve  Xbox One’ı sınamaya yarayan muhteşem görsellerle çok sayıda oyuncuyu çekti. Anahtar sahipleri, o zamanlar dışarıda kalmış hissedebilirlerdi . Ama şimdi Switch’e özgü Monster Hunter Generations Ultimate, 2016’dan itibaren 3DS girişinin önemli ölçüde yükseltilmiş bir portuyla (daha önce çaldıysanız veri içe aktarma kaydetme ile tamamlandı) . Dünyanın son oyun içeriği ve egzotik besteriyenin önceki kayıtlara kıyasla biraz eksik olduğunu düşünen eskiler, Generation Ultimate’ın serideki herhangi bir oyunun en büyük canavar listesine sahip olduğunu duymak için çok sevinecek, bu yüzden siz ve oyunculuğunuzdan yüzlerce saat önce olacak. Generation Ultimate’in estetiği kesinlikle taşınabilir öncülleriyle daha uyumludur . Ancak bu görünüm Monster Hunter’da aşırı doygun renkleri ve daha basit ortamları tercih eden herkes için kolayca bir artı olabilir.

Yakuza Kiwami 2 :

Platform : PS4
Çıkış tarihi: 28 Ağustos 2018

Yakuza Kiwami’nin bu uzun süren açık dünya suç serisindeki ilk oyunu yeniden canlandırdığı gibi, Yakuza Kiwami 2 PS2 günlerinde geri dönüşü olan Yakuza 2’nin spruced versiyonudur. Debonairimiz Kazuma Kiryu’nun, Tokyo ve Osaka sokaklarındaki bazı kafaları bir kez daha başlamadan önce bir çete savaşını engellemeye çalışması için bir kez daha uğraşması gerekiyor. Bu arsa Yakuza 2’yi yakından takip ediyor, ancak oyun, serideki en yeni oyunların çoğunu ve ayrıntılarını içeriyor ve kült klasiğindeki ‘ beat em-up’ı modern bir hale getiriyor.

Strange Brigade :

Platform : PS4, Xbox One, PC
Çıkış tarihi: 28 Ağustos 2018

Strange Brigade’a bir bakış ve hiç kimsenin 1930’larda co-op canavar öldürücüsü yapmayı kimsenin düşünmediğini merak edeceksiniz, çünkü hayatınızda hemen ihtiyacınız var. 20. yüzyılın başlarında Mısır’ı ısıtan ve kumu ateşleyen dört cesur maceradan biri olarak, mumya, zombi, animasyonlu heykeller, gizemli minotaurlar ve ölmenizi isteyen doğaüstü yaratıkların her türünü savuşturmak zorunda kalacaksınız. Her Indiana Jones-esque ortamını aramak için sırlarla dolu, ve çürüyen düşmanlarına karşı kullanabileceğiniz tuzaklar. Strange Brigade, kült favori Sniper Elite: Nazi Zombie Ordusu üçlemesinin yapımcıları olan Rebellion’dan bize geliyor, bu sayede çok kasıtlı, mumya-mutilasyon eğlencelerini sunacağına bahse girebilirsiniz.

Spider-Man :

Platform : PS4
Çıkış tarihi: 7 Eylül 2018

Bu açık dünya süper kahraman oyunu, Ratchet & Clank serileri için en ünlüsü olan Insomniac Games için ilginç bir hareket olmalıdır. Binalar arasında dolaşıyor olacak ve Big Apple’da barışı koruma çabalarınızda Kingpin ve Bay Negatif gibi şeylerle ilgilenen dost canlısı Spider-Man olarak haydutları döveceksiniz. Bu oyun herhangi bir belirli çizgi veya filme bağlı değildir, bu yüzden içerik oluşturucular mevcut bir hikaye ile bağlı değildir .

Shadow of the Tomb Raider  :

Platform : PS4, Xbox One, PC
Çıkış tarihi: 14 Eylül 2018

Lara Croft, bir kez daha Lara’nın kökenini takip eden yeniden yapılanma üçlemesinin üçüncü ve son oyunu olan Tomb Raider Shadow’da hayatta kalmak için mücadele edecek. Lara’nın, Güney Amerika ormanlarının kalınlığındaki Üçlü kuvvetler tarafından fazlasıyla sayıca arttığından bu kez etrafa sinsi bir vurgu yapıldı. Aynı zamanda karakteriyle adım adım gözüken biraz bencil eylemleri sayesinde bir ” apocalypse ” tetiklemiştir. Umarım Lara’nın yeniden katılaştığı bu iterasyon, nihayetinde önceki oyunlarda olduğu gibi bizi kazanacaktır.

Code Vein :

Platform : PS4, Xbox One, PC
Çıkış tarihi: 27 Eylül 2018

Bandai Namco’nun ilginç yeni aksiyon RPG’si olan Code Vein’den daha büyük bir kıyametin anime vampirlerini, gotik dehşetini ve gaddarca tasvirlerini harmanlayan bir oyun bulmak için zorlanırdınız. Size ve partnerinizi dikenli, kirletilmiş atıkları dolaştıracak, canavarları öldürecek ve kanı, alışık olduğunuz “kaçma, saldırı, ayrılma, tekrarlama” gibi düşmanları dilimleyebileceğiniz her yerde emecek. Düşman tasarımları Anime Kanlı bir tüfe, balçık waifus ve imkansız hantal zırh ile kaplanmış şövalyeler ile tüm eylemin ortasında bir temizleme hikayesi oluşturmak için bolca cutscenes olacak gibi görünüyor.

Forza Horizon 4 :

Platform : Xbox One, PC
Çıkış tarihi: 2 Ekim 2018

Forza Horizon 4, Playground Games’ten beklediğiniz aynı eğlenceli, açık dünya, fotogerçekçi yarışları sunmaya hazırlanıyor ve şimdi mevsimlerin değişmesine ağır bir vurgu yapıyor. Birleşik Krallık’ta her türlü üst düzey gezintiye çıkarken, yollar ve çevre mevsimsel koşulları yansıtır: kışın buzlu kaldırım, sonbaharda yapraklar, ilkbaharda hafif yağmurlar vb. Ve seri içerisinde bir ilk olarak, Forza Horizon 4 öncelikle paylaşılan bir dünya yarış oyunu, bu yüzden yollar sürekli sizin sürücüler tarafından doldurulacaktır. Arkadaş olmak, meydan okumak veya uygun gördüğünüz gibi onları görmezden gelmek konusunda özgürsünüz.

Assassin’s Creed Odyssey :

Platform : PS4, Xbox One, PC
Çıkış tarihi: 5 Ekim 2018

Klasik “Bu SPARTA!” Tekme yeterince açık yapmadı, Assassin Creed Odyssey dizileri M.Ö. 431 dolaylarında Antik Yunanistan’a götürür. Hangi kahramanı seçerseniz seçin ;  kadın Kassandra veya erkek Alexios . Odyssey’deki hikayeniz, çocukken Sparta’dan çıktıktan sonra kurtuluşunuzdan biri olacaktır. Bu sefer RPG elemanları üzerinde daha büyük bir odak noktası var; koleksiyon vitesleri, kesim sırasında diyalog seçenekleri, seçim yapabileceğiniz geniş savaş yetenekleri ve seçimlerinize göre birden fazla sonlandırma. Deniz keşif ve savaş da geri dönüş yapıyor ve artık Conquest çatışmalarında 150’den 150’ye kadar muharebe savaşlarına katılabilirsiniz.

Call of Duty: Black Ops 4  :

Platform : PS4, Xbox One, PC
Çıkış tarihi: 12 Ekim 2018

Treyarch, Call of Duty: Black Ops 4 ile geri döndü, sizi ağır kararsızlık ve yoğun çatışmalarla (ama tüm jetpack atlayışları ve wallrunning olmadan) yakın gelecekte savaşın içine sürükledi. Bu sefer dizi için büyük bir değişiklik, tek oyunculu bir hikaye kampanyasının toplam eksikliğidir; Onun yerine, Siyah Ops 4 Blackout olarak adlandırılan bir savaş royale modu (Fortnite ve benzeri büyük popülariteye yanıt olarak hiç şüphesiz) sahip olacak. Multiplayer, eski ve yeni askerlerin bir karışımını içeren Black Op 3’ün Uzmanlarının eşsiz karakterlerini ve yeteneklerini geri getirirken, Zombies modu üç zamanlı seyahat maceralarını (şimdi solo oynamak istiyorsanız AI kontrollü robotlarla) karşılıyor. Geleneksel kampanyasının hendelenmesi oldukça kumardır. Bu nedenle, Blackout modunun ya da özel COD oyuncu tabanının kayıp değer fikrini batırıp düşürmediğini görmek istiyoruz. Black Ops 4, Overwatch ve Destiny 2’nin ayak izlerini takip ediyor, çünkü Blizzard’ın PC’deki Battle.net platformunun bir parçası olacak.

Battlefield 5  :

Platform : PS4, Xbox One, PC
Çıkış tarihi: 19 Ekim 2018

Battlefield 5, seriyi devasa çok oyunculu çarpışmalara karşı savaşta hapsedilen piyade, tank ve uçaklarla, 2. Dünya Savaşı’na geri götürüyor. Assault, Medic, Recon ve Support arasında tercih ettiğiniz sınıfı seçin, daha sonra savaşın gelgitini bir seferde bir spawn yeri olarak konumlandırın. Gaziler bu sefer birkaç anahtar ince ayardan haberdar olmalı: şimdi herhangi bir sınıf aşağıya itilmiş müttefikleri canlandırabilir. Klasik lekelenme mekaniği artık bireylerden ziyade genel alanları vurgular ve sizi ölüm hedefini hemen işaretlemeden düşmanları kendiniz bulmaya teşvik eder. Ve Battlefield 5’de Squad oyununda güçlü bir odak var, bu da size belirlenmiş bir grup kadın ve erkeğe (sizin kendi kişiselleştirilebilir askeriniz de dahil olmak üzere) sahip olduğunuz için teşekkür eder. Battlefield 1’de olduğu gibi, Savaş Hikayeleri tek oyunculu bir aksiyona sahip olurken, çok oyunculu sınırlı zaman etkinliklerine sahip olan Fortnite Savaş Geçidi etrafında modellenmiş bir sistem olan Geleneksel Savaş Geçidi ile geleneksel Sezon Geçişi’nden uzaklaşıyor.

Soul Calibur 6  :

Platform : PS4, Xbox One, PC
Çıkış tarihi: 19 Ekim 2018

Tarih sahnesine tekrar hoşgeldiniz! Dövüş oyunu taraftarları, uzun bir süredir sarsılmış bir savaşçıların başrolde oynadığı, silahlı bir savaşçı olan Bandai Namco’nun uzun süredir devam eden Soul serisinin geri dönüşünü bekliyorlardı. Soul Calibur 6, 3D, sekiz yönlü çalışan tüm ihtişamıyla, yeni başlayan, şaşırtıcı derecede derin bir savaşçıyı geri getiriyor. Şimdiye kadar, Soul Calibur’un 20’nci yıldönümü için sadece zaman içinde yine kılıçlarla çatışan Sophitia ve Mitsurugi’yi gördük ve Ruh Calibur’da en son izlenen estetiğini geliştirirken, zamansız Ruh Calibur 2’nin hızlı temposunu ve sıkı hissini yeniden yakaladı. 5. Konuk karakter olarak Witcher’ın Geralt bile var!

Hitman 2 :

Platform : PS4, Xbox One, PC
Çıkış tarihi: 13 Kasım 2018

Hitman 2, uzman assassin Agent 47’nin iadesini görüyor ve seri, Square Enix’ten WB Games’e yayıncıları değiştirmiş olsa da, hala IO Interactive’deki adanmış kişiler tarafından geliştiriliyor. Her zaman olduğu gibi, bolca egzotik yerler keşfedilecek, çok komik kıyafetler olacak ve ustaca kurnazca ya da şiddetli doğrudan yollarla ortadan kaldırmak için yüksek değerli hedefler olacaktır.

Fallout 76  :

Platform : PS4, Xbox One, PC
Çıkış tarihi: 14 Kasım 2018

İlk önce : Fallout 76, aynı ‘ 50s-esque ‘ dizinin yapıldığı post-kıyamet sonrası ayarında gerçekleşiyor olsa da, bu Bethesda’daki milletlerden yeni bir tek oyuncu odaklı bir hikaye değil. Bunun yerine, Fallout 76, Batı Savaşı’nın ışınlanmış genişliklerinde, Büyük Savaş’ın sona ermesinden 25 yıl sonra, ortak bir dünya çapında hayatta kalma oyunu. Başkalarıyla birlikte oynamak zorunda değilsiniz, ama orada olacaklar, kaynak toplayacaklar, mutasyona uğramış canavarları öldürecek, kendi kamplarını inşa edecekler ve hatta muhtemelen haritanın her yerinde bulunan silolardan nükleer silahlar çıkaracaklar. Fallout 76’nın Fallout 4’ün haritasından dört kat daha büyük olduğu ve oyuncuların tek bir çorak kahramanın etrafında dönmeyen bir Fallout’ta nasıl etkileştiklerini görmek büyüleyici olacak.

Pokemon: Let’s Go Pikachu and Eevee :

Platform : Bilinmiyor
Çıkış tarihi: 16 Kasım 2018

Pokemon:  Pikachu ve Eevee, Nintendo Switch’e bir sıçrama yapmak için ayarlanmış aynı oyunun (klasik Pokemon tarzında) ikinci versiyonudur. Ancak onlar beklediğiniz çekirdek RPG değildir. Bunun yerine, Game Boy’da klasik Pokemon Yellow ile megahit mobil oyun Pokemon Go’nun bir karışımı olarak bu geziyi düşünün. Yukarıdan aşağıya bakış açısıyla Kanto’nun bir spruced-up 3D versiyonunu keşfedeceksiniz, ya yanınızda Pikachu veya Eevee olsun, Joy-Con hareket kontrolleri (veya yeni Poke Ball Plus çevre birimi ile basitleştirilmiş mekanikleri kullanarak Generation 1 Pokemon’u yakalayacaksınız). Diğer Pokemon Eğitmenlerine karşı savaşlar olacak, ama onları yakalamaya çalışmadan önce vahşi Pokemon’u zayıflatmayacaksın.

Tetris Effect  :

Platform : PS4
Çıkış tarihi: Sonbahar 2018

Saatlerce Tetris gibi bir puzzle oyunu oynarken, gözlerinizi her kapattığınızda blokları ve desenleri görmeye başlarsınız. Bilimsel olarak çalışılan bu fenomen, Rez Infinite ve Lumines armatür Tetsuya Mizuguchi tarafından kurulan stüdyo, Enhance Games’ten Tetris’in hipnotize edici güzel permütasyonuyla aynı ismi paylaşıyor. Tetris Effect açıkça PS VR ile akılda tutuldu, psychedelic görseller ve ortam atımları blok blokları ve çizgiler tamamlandığında sizi çevreliyor. Lumines gibi Tetris Effect, her biri kendi görsel stillerine sahip olan ve her ikisi de Rez’s Area X ile aynı mezenktik trippinessi uyandıran 30’dan fazla aşamaya geçecek. Ethereal görsellerle harmanlanmış geleneksel Tetris oyunuyla birlikte, bazı modlar da yeni bir Zone mekaniği kullanacaklar.

Just Cause 4 :

Platform : PS4, Xbox One, PC
Çıkış tarihi: 4 Aralık 2018

Rico Rodriguez, daha açık dünya, fizik tabanlı hasara yol açıyor, bu sefer kurmaca Solis’in Güney Amerika vahşi doğasında. Sadece neden 4’tehala bildiğiniz ve sevdiğiniz çılgın üçüncü şahıs eylemine sahip. Ama bu sefer en büyük ek, çevreyi sık sık yaptığınız gibi yıpranan bir hava sistemi. Dev bükümler ve şiddetli fırtınalar, bir yangınla daha da fazla kaosa neden olur ve Güney Amerika ormanlarına ek olarak, kurak ve karlı biyomiklerde vahşi koşma şansına da sahip olacaksınız.

Darksiders 3  :

Platform : PS4, Xbox One, PC
Çıkış tarihi: TBC 2018

İlk önce Savaş, sonra Ölüm vardı ve şimdi Fury, kendi fantastik aksiyon serüvenine katılacak olan Kıyamet’in bir sonraki Süvari (ya da daha doğrusu, At Binicisi). The Darksiders dizisi, Zelda’nın Efsanesi’nin açık dünya keşfiyle, kanlı, kemik-çatırdatan bir şeydir. Devil May Cry dövüşüyle, orantısız (ama hiç kuşkusuz) karakter tasarımlarıyla dolu. Kült favori çizgi roman Joe Madureira tarafından. Darksiders 3’ün lider hanımefendisi Fury, vatandaşlarından daha fazla büyü odaklı ve imzalı silah olarak dikenli bir kamçıya sahip. İncil’deki kıyamet sonrası Dünya’nın yıkıntıları boyunca iblislerin parçalarını kesecek, Yedi Ölümcül Günahın cehennem düzeneklerine karşı savaşacaksınız.

GTFO :

Platform : PC
Çıkış tarihi: TBC 2018

Eğer çoğu zaman korkunç orduları ve Sol 4 Ölü serisinin kaçışını anımsatırsanız, GTFO dört oyunculu, kooperatif FPS’in tarzı oyunu kaçırmamalısınız. Siz ve operasyon ekibiniz (esrarengiz Warden’ın işleyişinde) mutant dolgulu catacombs’ları keşfettikçe, gerilimin üzerinde yoğun bir vurgu var. Bir AI yönetmeni, partinizin ürpertici keşiflerin titizliklerini ve saldırganların sürüsünü eşit bir şekilde kesmenin heyecanlarını keyifle dinlemesini sağlar. Ve L4D’nin standart zombilerinden farklı olarak, bu gulyaban yaratıklar, sizi grotesk uzayan boyunları ile bir mesafeden korkuturlar. Ama bizi gerçekten heyecanlandıran şey, GTFO’nun oyun dolu  fragmanındaki bilinmeyen bir anlatıcının kriptanesi , büyüleyici anlatımıdır.

Ace Combat 7: Skies Unknown :

Platform : PS4, Xbox One, PC
Çıkış tarihi: TBC 2018

Bandai Namco’nun uçuş isimi serisi, 2018’de büyük bir geri dönüş için hazırlanıyor ve itfaiyeci eylemi, Ace Combat’ın şu anki gen çıkışında Strangereal’ın alternatif evrenine geri getiriyor. Hızlı tempolu hava çarpışmaları, birinci şahıs kokpitinden veya üçüncü şahıs görüşünden yola çıkıp çıkmamanız açısından harika görünüyor, savaşta gökyüzündeki savaş tiyatrosunu sağlıklı bir politik entrika ve Top Gun dozu ile bağlamlandıracaklarını vaad ediyor. Bir PlayStation VR’ye sahip olanlar, gerçekten kendi savaş uçağınızı uçurduğunuzu hissetmenizi sağlayacağına eminiz.

Mount & Blade 2: Bannerlord  :

Platform : PS4, Xbox One, PC
Çıkış tarihi: TBC

Daha önce PC merkezli Mount & Blade oyunlarını oynamadıysanız sizin adınıza üzülürüm. İster ayağınızda ister at sırtında olsun, oyuncular devasa bir kum havuzu dünyasında devasa ortaçağ çarpışmalarına katılacaklar ve fiziği ve konumlandırmayı hesaba katacak karmaşık melee savaş teknikleri ile. Mount & Blade 2: Bannerlord, öncül yaşlanma görsellerinin çok ihtiyaç duyduğu bir facelift ile modernize edilen aynı kapsamı ve yoğun düelloyu vaat ediyor. Kaotik yakın dövüşe düşkünlüğü olan herkes, bu surların anıtsal kuşatmaları içinde, hangi surların hangi tarafta olduğuna bakılmaksızın bir kılıç ve kalkanın çılgınca sallanmasını sevmek zorundadır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Ghostik Team Empire’den Ayrıldı

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478