19 Mayıs coşkusu “Mersin Zula Şampiyonası” ile taçlanacak

mersin zula turnuvası

19 Mayıs coşkusu “Mersin Zula Şampiyonası” ile taçlanacak

Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve TESFED’in katkılarıyla düzenlenen şampiyonanın “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı”nda gerçekleşecek finalinde toplam 250 bin Zula Altını ödül verilecek.

 

Yerli yapım oyun Zula, Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Espor Federasyonu’nun (TESFED) katkılarıyla “Mersin Zula Şampiyonası” düzenliyor.

Türkiye’nin en sevilen MMOFPS oyunu Zula’nın geliştiricisi InGame Group tarafından, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı” nedeniyle düzenlenen ve toplam 250 bin Zula Altını ödül havuzuna sahip şampiyona için başvurular başladı.

Mersin’de yaşayan oyunculara özel olarak düzenlenen şampiyonaya, Mersin’de ikamet eden ve 15 yaşından büyük tüm oyun severler katılabilecek. “Herkes Tek” modunda gerçekleşecek şampiyona için espor.zulaoyun.com adresinden online başvuru yapılabilecek.

İlk karşılaşmaları 18 Mayıs Pazartesi günü yapılacak şampiyonanın finali, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda gerçekleştirilecek. Elemeleri geçip rakiplerini yenen oyun severler arasındaki final karşılaşmalarının ardından, bu özel turnuvanın şampiyonu belli olacak. Mersin Zula Şampiyonası’nda ilk dörde giren oyunculara, Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Başarı Belgesi ve Madalya verilecek.

250 bin Zula Altını ödül dağıtılacak

Mersin Zula Şampiyonası’nda dereceye girenler, toplam 250 bin Zula Altını ödülün sahibi olacaklar. Ödüller,‘’Final’’ maçını ilk beş içinde tamamlayan oyuncular arasında aşağıdaki şekilde dağıtılacak;

Birincilik ödülü:          125 bin  Zula Altını
İkincilik ödülü:            65 bin    Zula Altını
Üçüncülük Ödülü:      30 bin    Zula Altını
Dördüncülük Ödülü:  20 bin    Zula Altını
Beşincilik Ödülü:        10 bin    Zula Altını

Mersin Zula Şampiyonası:

Kayıt Tarihi:                   12- 16 Mayıs 2020
Şampiyona Başlangıç:  18 Mayıs 2020

Final karşılaşmaları:      19 Mayıs 2020

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Kendine Müzisyen Kimdir? Nereli?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478