+18 Fatality ile Dolu Olan Mortal Kombat Filmi Çekiliyor !

Başlıklar

Bir çoğumuzun sevmiş olduğu Mortal Kombat oyunu daha önce de sinemaya uyarlanmıştı. İlk filmi 20 sene önce çekilen Mortal Kombat serisi, tekrar beyaz perdeye dönmesi için hazırlanmaya başlandı. Warner Bros ve New Line Cinema, yeni yapımında ise çok daha kaliteli ve +18 içeriklerle dolu olan bir Mortal Kombat Filmi çekecek.

Mortal Kombat Yeni Film !

Mortal Kombat, ilk filmi ile 1990’lı yılların başında beyaz perdeye yansımıştı. Dünyayı oyun ve atari salonlarının sardığı zamanlarda beyaz perdede de yer almış olan film, o zamanki dönemine göre çok iyi paralar kazandırdı. Filmler çok fazla olmadığı için devamı çekilmemişti.

Warner Bros ve New Line Cinema, yeni filminin çekimlerini Güney Avustralya’da çekmeye başladı. Filmin yönetmeni ise Simon McQuoid’in yapmış olduğu filmin senaryosunu ise Greg Russo kaleme almış bulundu. Filmin yapımcısı ise hepimizin bildiği Aquaman filminde yönetmenlik yapmış olan James Wan. Çekilecek olan filmin kadrosu ise birbirinden fazla dikkat çeken isimler ile dolu.

Çekilecek olan filmin oyuncu kadrosu ise şu şekilde ; JoeTaslim – Sub-Zero , Ludi Lin – Liu Kang , Jessica McNamee – Sonya Blade , Josh Lawson – Kano, Tadanobu Asano – Raiden, Mechad Brooks – Jackson Jax Bridges, Chin Han – Shang Tsung, Hiroyuki Sanada – Scorpion , Max Huang – Lung Lao  ve Sisi Stringer – Mileena ‘dan oluşmaktadır. Film içerisinde ise Lewis Tan da bilinmeyen sürpriz bir karakter ile rol almaya başlayacak.

Mortal Kombat Oyunu

Mortal Kombat serisi, bu sene devam serisinin 11. oyunu ile sevenlerinin karşısına bomba gibi çıktı. Aktif konsollarda oynanabilen bu oyun gelişmiş mekaniklere sahip durumda olan interaktif bölümler ve şimdiye kadar yapılan en kanlı +18 fatalityler oyun içerisinde mevcut. Mortal Kombat yeni filmi ise şu anda çok fazla ilgi görebileceği bir hayran kitlesine sahip durumdadır.

Filmin konusu hakkında herhangi bir açıklama yapılmamış durumda fakat en nihayetinde Mortal Kombat filmi izle seçeneği olacak ise insanların ilk beklentisi de epik bir hikaye olmayacak durumdadır. Eski filmlerdeki gibi karakterlerin sadece karizmatik gözükmek için garip laflar etmemesi ve mantık sınırları içerisinde ilerlemiş olan bir senaryo insanlara tamamen yeterli gelecek durumdadır.

Yeni Mortall Kombat filmi ise 5 Mart 2021 ‘de vizyona girecek.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Neslican Tay yoğun bakıma kaldırıldı! Son Durumu Nedir ?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478